اعطای تسهیلات سرمایه در گردش در اصفهان ۳۰ درصد رشد کرد

رئیس شعبه اصفهان بانک توسعه صادرات ایران گفت: این شعبه از بانک با پرداخت ۶ هزار میلیارد ریال تسهیلات تا دی ماه سال جاری، بالغ بر ۳۰ درصد رشد را در حوزه اعطای تسهیلات سرمایه در گردش به واحدهای تولیدی صادرات محور نسبت به سال گذشته تجربه کرده است.

به گزارش صدای بورس، نیما بزرگمهر اظهار کرد: نود درصد از تسهیلات سرمایه در گردش پرداختی این شعبه به حوزه صنعت استان اصفهان تخصیص یافته است.

وی افزود: بیش از ۱۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال ضمانت از این شعبه از بانک برای صادرکنندگان صادر شده که در مقایسه با مدت مشابه ۲۷۵۰ درصد رشد داشته است.

رئیس شعبه اصفهان بانک توسعه صادرات ایران در یازدهمین گردهمایی روسای موفق سراسر کشور در زمره روسای برتر منتخب بانک مرکزی قرار داشت.

نیما بزرگمهر گفت: حجم عملیات و رشد شاخص های عملکردی مختلف همچون تسهیلات پرداختی، سپرده ها، ضمانتنامه های صادره، بروات و اعتبارات اسنادی، اعتبارات اسنادی داخلی، حوالجات ارزی، خرید و فروش ارز و کاهش معوقات، فعالیتهای بازاریابی و جذب مشتریان جدید از مهمترین شاخص های انتخاب شعب برتر بانک ها از سوی بانک مرکزی بوده است.

وی در خصوص مشتریان دانش بنیان شعبه اصفهان بانک توسعه صادرات ایران گفت: تعامل خوبی بین این شعبه و مشتریان دانش بنیان در جریان است و تا کنون چند مشتری دانش بنیان برای دریافت تسهیلات مختص دانش بنیان جذب بانک شده اند.

بزرگمهر با اشاره به شرایط خاص فعلی و محدودیت های کرونا اظهار داشت: شعبه اصفهان بانک توسعه صادرات با برگزاری وبینار تخصصی اقدام به معرفی خدمات بانک برای مشتریان نموده و تعاملاتی از این دست را برای معرفی هرچه بیشتر خدمات و تسهیلات این بانک در دستور کار دارد.

منبع: روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران

کد خبر 428536

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =