برترین ارزهای دیجیتال هفته را بشناسید

بیت کوین در طول این هفته در محدوده ۲۹۰۰۰ تا دلار۳۴۸۰۰ در نوسان بود و تا این لحظه با قیمت ۳۱۶۰۰ نسبت به هفت روز گذشته حدود ۳درصد رشد داشته است.

به گزارش صدای بورس، اتریوم نیز با نوسان در محدوده ۱۲۰۰ تا  ۱۴۷۶ دلار توانست سقف قیمتی جدیدی را در این قیمت ثبت نماید و در مجموع درصد۱۶ رشد نسبت به هفته گذشته داشته باشد. در طول یک هفته گذشته یونی سواپ با بیش از ۹۰ درصد  رشد، بیشترین افزایش را در ارزهای دیجیتال با حجم بازار بیش از یک میلیارد دلار داشت و پس از آن آوه، دوج کوین و ای گلد با ۷۵ درصد ، ۶۰ درصد  و ۴۸ درصد در رده‌های بعدی پرسود ترین ارزها بودند. در آن سوی بازار بیت کوین اس وی و بیت کوین کش با حدود درصد۶ افت بیشترین کاهش را داشتند و در رده‌های بعدی ریپل و اتریوم کلاسیک با حدود درصد۳.۵ و درصد۲ در رده‌های بعدی بودند.

در ادامه به معرفی آلتکوین‌هایی می‌پردازیم که می‌توانند پتانسیل مناسبی برای رشد در هفته آینده داشته باشند.

اتم (ATOM)

اتم در محدوده حمایتی مناسبی قرار دارد که می‌تواند به عنوان کف حمایتی در نظر گرفته شود. قیمت به تازگی از یک الگوی مثلث خارج شده  و به آن پولبک زده است. از آنجایی که محل تایید الگو، متناظر با سقف کانال بلند مدت قیمت می‌باشد، می‌توان اهداف جذابی را برای آن در نظر گرفت. امروز آپدیت جدید این بلاک چین اجرایی خواهد شد که منجر به یک هارد فورک در اتم می‌شود. بهترین نقطه ورود را باید از تایم‌های پایین دست نمودار قیمت دریافت نمود و بهترین حد ضرر بازگشت قیمت به داخل الگوی مثلث است.

ای گلد (EGLD)

ای گلد در یک روند صعودی بلند مدت قرار دارد که می‌توان حرکت آن را در یک کانال فرض نمود. قیمت با عبور از خط میانی کانال به سمت سقف آن در حرکت است. وجود همگرایی در نمودار قیمت و اندیکاتور مکدی می‌تواند نشانه ای از تمایل به حفظ روند صعودی باشد. با توجه به حضور RSI در محدوده هیجان خرید باید انتظار صعود پرشتابی را از قیمت داشت و بهترین حد ضرر را می‌توان خط حمایت در اندیکاتور RSI در نظر کرفت.

پالکودات (DOT)

پالکو دات را برای چند هفته دنبال کردیم. قیمت پس از خروج از ناحیه تراکمی و پولبک به آن، روند صعودی پرشتابی را آغاز نموده است. وجود همگرایی بین نمودار قیمت و اندیکاتور مکدی نشانه تمایل به حفظ این روند صعودی است. اصلاح در تایم روزانه را در تایم های پایین دست می‌توان به شکل یک الگوی پرچم مشاهده نمود، که در صورت تایید موج صعودی بعدی در تایم روزانه آغاز خواهد شد. واکنش اندیکاتور RSI به خط حمایت خود نیز نشانه مثبتی از اتمام موج اصلاحی می‌باشد. بهترین نقطه ورود را باید از تایم‌های پایین دست دریافت نمود و بهترین حد ضرر از دست رفتن حمایت در RSI خواهد بود.

نئو (NEO)

نئو به تازگی از یک باند مقاومتی مهم خارج شده است و اکنون در حال اتمام پولبک به این محدوده می باشد. با دید بلند مدت می توان بازگشت قیمت از کف قیمتی آن را در قالب یک الگوی دوقلو کف مشاهده نمود. با توجه به همگرایی در اندیکاتورهای مکدی و RSI می‌توان انتظار داشت روند صعودی شکل گرفته پایدار باشد و قیمت به سمت اهداف دوقلو حرکت نماید. بهترین نقطه ورود را می‌توان از تایم‌های پایین دست نمودار قیمت دریافت نمود.

چین لینک (LINK)

چین لینک در یک کانال صعودی در نوسان است که پس از بازگشت از کف آن شروع به حرکت به سمت سقف کانال نموده است. واکنش قیمت به خطوط داخلی کانال نشانه ای از اعتبار آن است. همگرایی در نمودار قیمت و اندیکاتور مکدی می‌تواند نشانه ای از تمایل به حفظ روند صعودی بلند مدتی قیمت باشد و با توجه به بازگشت قیمت از خط درصد۲۵  کانال و واکنش به خط حمایت در RSI، می‌توان خط میانی را به عنوان هدف اولیه آن در نظر گرفت. بهترین حد ضرر را می‌توان تثبیت قیمت زیر خط درصد۲۵ کانال دانست.

منبع: سیگنال

کد خبر 427412

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =