رشد بی‌جان بورس در پایان ساعت کار امروز (۲۲ مهر)

امروز شاخص کل بورس در پایان ساعت کاری بازار ۱۳۲ واحد رشد کرد و نسبت به ساعت‌های اولیه امروز چند هزار واحد هم ریزش کرد.

به گزارش صدای بورس، امروز بازار سرمایه در حالی به کار خود پایان داد که شاخص کل از صبح رشد ضعیفی را نشان داد اما در پایان مجدد در مسیر کاهش قرار گرفت و درنهایت در پایان بازار شاخص کل بورس ۱۳۲ واحد مثبت شد. به این ترتیب شاخص کل بورس به ۱ میلیون و ۵۷۹ هزار واحد رسید.

شاخص کل هم‌وزن اما در ریزش بیش از ۲ هزار واحدی کرد و در کانال ۴۱۴ هزار و ۳۹۶ قرار گرفت.

تعداد معاملات امروز در بازار ۱ میلیون و ۳۹۲ هزار بود و ارزش این معاملات هم ۱۰ هزار و ۸۹۷ میلیارد تومان شد. حجم معاملات هم بالغ بر ۱۱ میلیارد و ۴۷۷ میلیون برگه سهم بود.

نمادهای وبملت، خودرو، فولاد، وتجارت، فملی، پترول و شپنا از جمله نمادهای تاثیرگذار بر شاخص بودند. همچنین نمادهای وبملت، خودرو، فولاد، وتجارت، فملی، پترول و شپنا از جمله نمادهای پربازدید بودند.

در فرابورس شاخص کل ۵ واحد ریزش کرد و در کانال ۱۸ هزار و ۲۷۳ واحدی قرار گرفت. تعداد معاملات ۱ میلیون و ۴۲ هزار بود. ارزش معاملات در فرابورس به ۴ هزار و ۶۷۱ میلیارد تومان رسید و حجم معاملات ۲ میلیارد و ۲۷۱ میلیون شد.

نمادهای دی، ذوب، شگویا، صبا، آریا، کرمان و وپویا از جمله نمادهای پربیننده در بازار بودند. همچنین نمادهای میدکو، دی، ذوب، دماوند، کگهر، فرابورس و مارون از جمله نمادهای تاثیرگذار بر شاخص بودند.

کد خبر 418794

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =