کمیسیون اقتصادی مجلس آماده همکاری با «شستا»

مهدی طغیانی، سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این‌که در ۲ سال گذشته اقدامات بسیار خوبی برای کیفیت کارها انجام شده است و شستا می‌تواند الگویی بری دیگر شرکت های مشابه باشد، گفت: سامانه‌های مدیریتی بسیار خوب و شایسته که لازمه شرکت‌های بزرگ است، در شستا ایجاد شده است.

به گزارش صدای بورس، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه زحمات زیاد و کارهای خوبی در این مجموعه انجام شده است، گفت: سامانه‌های نظارتی  و مدیریتی خوبی فعال شده است که حتی می‌تواند برای بقیه شرکت‌های مشابه مانند صندوق‌های بازنشستگی و شرکت‌هایی که بنگاه‌داری انجام می‌دهند، الگو باشد و از این تجربه بهرمند شوند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه سامانه‌های خوبی در شستا فعال شده است، افزود: یکی از سامانه‌ها، ارزیابی مستمر از شرکت‌های تابعه با شاخص‌های مشخص در شستا است که اقدام ارزشمندی محسوب می‌شود، چراکه این سامانه به مدیران شستا اجازه می‌دهد که بتوانند بر کارکرد و ارتقای عملکرد زیر مجموعه‌ها نظارت داشته باشند.

طغیانی بیان کرد:‌ در مجموع عملکرد این شرکت مثبت ارزیابی می‌شود و آماده کمک به مدیران شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی که بازوی توانمند اقتصادی سازمانی با بیش از ۴۰ میلیون ذی‌نفع است، هستیم.

منبع: ایلنا

کد خبر 417947

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =