جدیدترین شرکت‌هایی که اوراق اختیار فروش تبعی منتشر کردند

اطلاعاتی از 4 شرکت که به تازگی اوراق اختیار فروش تبعی منتشر کردند.

به گزارش صدای بورس،‌ لیستی از شرکت‌هایی که به تازگی اوراق اختیار فروش تبعی منتشر کردند و اطلاعات‌شان به این شرح است:

یکی از این شرکت‌های بورسی که در هفته جاری اعلام کرد قصد دارد اوراق اختیار فروش تبعی منتشر کند،‌ گروه مدیریت صنعت خرده فروشی کوروش بود. براین اساس شرایط انتشار این اوراق به این شرح اعلام شد: کل حجم عرضه 15 میلیون سهم و حداقل حجم عرضه روزانه یک میلیون سهم تعیین شده که توسط کارگزاری بانک ملت عرضه می شود. زمانبندی اجرای برنامه خرید از 30 شهریور تا 30 شهریور سال 1400 برای یک تا 50 هزار سهم و سررسید تا 30 شهریور سال 1400 تعیین شده است. همچنین قیمت اعمال 9 هزار تومان اعلام شده که اشخاص حقیقی، سبد اشخاص حقیقی و صندوق های سرمایه گذاری حداکثر مجاز به خرید 50 هزار سهم و سایر اشخاص حقوقی مجاز به خرید این اوراق نیستند. شرایط تسویه با پرداخت مابه تفاوت قیمت اعمال و قیمت سهم در تاریخ اعمال درصورت توافق طرفین یا خرید سهم به قیمت اعمال از دارندگان اوراق اختیار فروش تبعی توسط عرضه کننده تعیین شده است.

صندوق سرمایه‌گذاری مشترک توسعه بازار سرمایه هم اعلام کرد قصد دارد بر روی سهام شرکت ذوب آهن اصفهان با قیمت 7330 ریال و تاریخ سررسید 24 اسفند اوراق اختیار فروش تبعی منتشر کند.

شرکت تاصیکو هم اعلام کرد برای نماد معاملاتی هصیکو 402 اوراق اختیار فروش برای دوره اول مهر تا 20 اردیبهشت سال 1400 منتشر می‌کند.

برای سهام گروه دارایی برکت هم با نماد هیرکت 912 اعلام کرد از روز 29 شهریور قصد دارد اوراق اختیار فروش تبعی با نرخ 22 هزار و 100 ریال تا حداکثر 30 هزار برگه برای هر فرد حقیقی منتشر می‌کند.

شرکت مهندسی ری هم اعلام کرد برای سهام شرکت تولیدی نیروی برق آبادان (آبادا) با هدف حمایت از سهام این شرکت اوراق اختیار فورش تبعی با نرخ 30 هزار و 100 ریال تا حداکثر 20 هزار برگه برای هر فرد حقیقی منتشر می‌کند.

در تازه‌ترین اطلاعیه برای سهام شرکت تولیدی فولاد سپید فراب کویر با نماد معاملاتی هکویر  910 هم با قیمت اعمال 1600 تومان اوراق اختیار فروش تبعی منتشر می‌کند.

کد خبر 417234

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =