سود ۱۲۰ میلیاردی «ورنا»

شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنعتی رنا اعلام کرد از واگذاری سهام چند شرکت بورسی خود ۱۲۰ میلیارد و ۳۵۹ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش صدای بورس به نقل از سنا، شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنعتی رنا با سرمایه ۷ هزار و ۹۶۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنعتی رنا با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۰ هزار و ۸۷ میلیارد و ۲۳۲ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۲۵ هزار و ۵۰۴ میلیارد و ۶۶۲ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۷۷ میلیارد و ۱۹۳ میلیون ریال به ۱۰ هزار و ۱۶۴ میلیارد و ۴۲۵ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنعتی رنا نیز با افزایش یک هزار و ۸۵۵ میلیارد و ۵۵۲ میلیون ریال معادل ۲۷ هزار و ۳۶۰ میلیارد و ۲۱۴ میلیون ریال محاسبه شد.

«ورنا» تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۵۶ میلیارد و ۴۳۴ میلیون ریال به مبلغ ۲۷۶ میلیارد و ۷۹۳ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۱۲۰ میلیارد و ۳۵۹ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنعتی رنا طی دوره یک ماهه منتهی به فروردین ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲۳۳ میلیارد و ۶۲۷ میلیون ریال خریداری کرد.

کد خبر 412667

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =