نه به کرونا با خدمات آنلاین بانک رفاه

ایران هفته سختی را پیش‌رو دارد و بسیج ملی ایرانیان برای شکست دادن ویروس کرونا ادامه دارد، اما یکی از راه‌های مقابله با ویروس «کووید ۱۹» یا همان کرونا استفاده حداکثری از خدمات آنلاین بانکداری دیجیتال به‌ویژه خدمات الکترونیک بانک رفاه کارگران است.

به گزارش صدای بورس به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، مشتریان بانک رفاه می‌توانند برای مراقبت از سلامتی خود، خانواده خود و البته سایر شهروندان مراجعه به شعب بانک‌ها را به حداقل ممکن کاهش دهند و با بهره گرفتن از خدمات غیرحضوری و آنلاین نظیر سامانه‌های اینترنت بانک، موبایل بانک، همراه‌کارت، تبلت بانک، همبانک و تلفن‌بانک رفاه کارگران بدون نیاز به تردد در سطح شهرها امور بانکی موردنظرشان را با سهولت و اطمینان خاطر انجام دهند.
این هفته و شاید هفته‌های آینده، برای همه ما سرنوشت‌ساز باشد و برای صیانت از سلامت ملی باید دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا را جدی بگیریم و واقعیت این است که استفاده از اسکناس و مسکوکات را باید حذف یا به حداقل ممکن برسانیم چرا که اسکناس و مسکوکات یکی از منابع اصلی و منشاء آلودگی و انتقال ویروس کرونا به شمار می‌رود. نه‌ فقط اسکناس و مسکوک که لازم است در استفاده از خدمات حضوری اما الکترونیکی شبکه پرداخت ازجمله پایانه‌های فروشگاهی و دستگاه‌های خودپرداز هم نهایت احتیاط را به خرج دهیم.
همه شهروندان می‌توانند در سراسر کشور برای جابجایی و انتقال پول بین حساب‌های خود و یا سایر افراد، پرداخت قبوض و خریدهای اینترنتی و حتی خریدهای نقدی خود از خدمات گسترده بانکداری دیجیتال بانک رفاه کارگران استفاده کنند و در این روزهای دشوار نیازی به مراجعه به شعب بانک‌ها نیست.
هرچند مدیران و کارکنان بانک رفاه کارگران در این روزهای حساس و پرخطر، با ایفای مسئولیت خود تلاش دارند تا خدمات بانکی به مشتریان همانند گذشته بدون وقفه ادامه یابد و حتی هر روزه نسبت به ضدعفونی نمودن شعب بانک و تجهیزات اقدام می‌شود، اما مشکل اساسی درخطر انتقال ویروس کرونا از سوی مشتریان به دیگران است و به همین دلیل توصیه می‌شود در گام نخست اولویت استفاده از خدمات بانکی را به خدمات غیرحضوری داده و در صورت نیاز به شعب بانک رفاه حتی فاصله یک متری اعلام ‌شده از سوی وزارت بهداشت با دیگر مشتریان را در دستور کار خود قرار داده و توصیه‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا و کارشناسان امر بهداشت کشور را جدی بگیرید.
بانک رفاه کارگران در کنار مردم ایران برای شکست دادن ویروس کرونا، با خدمات الکترونیک خود به ‌صورت آنلاین و ۲۴ ساعته در کنار مردم و مشتریان ایستاده و تلاش می‌کند تا سهمی هرچند کوچک در این مبارزه سخت و نفس‌گیر با ویروس کرونا ایفا کند.

کد خبر 411808

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =