افزایش 208 درصد سود هر سهم "ساینا"

شرکت صنایع بهداشتی ساینا در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۲ هزار ۶۱۵ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۸۵۰ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۲۰۸ درصدی برخوردار است.

به گزارش  صدای بورس، شرکت صنایع بهداشتی ساینا با سرمایه ۱۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت صنایع بهداشتی ساینا در دوره یاد شده، مبلغ ۲۶۱ میلیارد ۵۲۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲ هزار و ۶۱۵ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۲۰۸ درصدی برخوردار است.

شرکت صنایع بهداشتی ساینا افزایش ۷۵ درصدی در فروش را از جمله دلایل افزایش سود هر سهم نسبت به دوره مشابه در سال گذشته اعلام کرده است.

این شرکت فرابورسی، سود انباشته پایان سال را با افزایش ۲۴۸ درصدی نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، مبلغ ۳۲۲ میلیارد و ۲۶۶ میلیون ریال اعلام کرده است.

"ساینا" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به آذر ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۸۴ میلیارد و ۹۷۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۸۵۰ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

کد خبر 411694

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =