اساسنامه دهمین شرکت تامین سرمایه تصویب شد

مجمع عمومی موسسین شرکت تامین سرمایه دماوند با حضور بیش از ۷۰ درصد سهامداران، شنبه مورخ ۱۲ بهمن ماه در هتل المپیک تهران برگزار شد. امیرحسین ارضاء نماینده سهامداران موسس به عنوان رئیس مجمع، حسین بوستانی مدیرعامل شرکت گسترش صنعت نوین ایرانیان به عنوان دبیر، امیر افسر از هلدینگ مالی غدیر و محمد اسکندری از هلدینگ مالی سینا ناظرین این مجمع بودند.

به گزارش صدای بورس، در این مجمع اعضای هیئت مدیره شرکت تامین سرمایه دماوند متشکل از شرکت صنعت نوین ایرانیان، شرکت مادر تخصصی مالی و سرمایه‌گذاری سینا، سرمایه‌گذاری اعتضاد غدیر، شرکت بیمه سینا و کارگزاری بورس بهگزین به عنوان هیئت مدیره اصلی و شرکت خدمات بیمه‌ای سپهر ایرانیان و کارگزاری بانک صادرات به عنوان اعضای علی‌البدل هیئت مدیره این مجموعه انتخاب شدند. همچنین در ادامه اساسنامه این شرکت تامین سرمایه تازه وارد مورد تصویب قرار گرفت.

حجت اله انصاری مدیرعامل تامین سرمایه دماوند به اهداف و استراتژی‌های مجموعه اشاره کرد و گفت: در این شرکت قصد داریم به تامین مالی انواع پروژه‌های سرمایه‌گذاری برای سهامداران و دیگر شرکت‌ها و برقراری ارتباط همه جانبه با نهادهای ناظر، مشتریان و سایر شرکت‌های فعال در صنعت با هدف گسترش دامنه فعالیت شرکت بپردازیم. همچنین در خلق ارزش و به حداکثر رساندن ثروت سهامداران و تبدیل کردن نام دماوند به برندی تجاری و معتبر با ارائه خدمات نوین بانکداری اسلامی، تمام تلاش خود را خواهیم کرد. مهندسی مالی و طراحی ابزارهای جدید مالی در چارچوب قوانین، حضور فعال و مداوم در بازار سرمایه و نفوذ در بازارهای منطقه از طریق برقراری ارتباط با تامین سرمایه فعال در حورزه خلیج فارس و کشورهای عربی، به علاوه داشتن قابلیت انعطاف در ارائه خدمات هماهنگ با نیازها و خواسته‌های مشتریان و بازار سرمایه به ویژه در تامین مالی پروژه‌ها از دیگر اهداف و برنامه‌های شرکت است. کوشش می‌کنیم با بهره‌گیری از نیروها و استعدادهای جوان و با انگیزه در بسط و توسعه سریع و عملیاتی کردن اهداف شرکت اقدامات لازم را انجام دهیم.

در آخر نیز پیش‌بینی شد تا پایان بهمن ماه سال جاری شرکت تامین سرمایه دماوند به صورت رسمی شروع به فعالیت کند و نهایت تا پایان سال نماد این شرکت در بازار فرابورس ایران کشف قیمت شود و مورد معامله قرار گیرد.

کد خبر 411521

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =