فتح قله دو هزار تریلیون ریالی توسط بانک صادرات

کشوری که نسل جوان و دانشجویانش اهل گفت‌وگو باشند، آینده‌ای درخشان دارد چراکه یکی از مشکلات اصلی کشور فقدان «گفت‌وگو» است و بسیاری از مشکلات کشور را می‌توان با گفت‌وگو حل کرد.

حجت‌اله صیدی، مدیرعامل بانک صادرات ایران در مرحله کشوری هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران با موضوع «حذف چهار صفر از پول ملی، سیاستی مناسب در زمینه اصلاحات پولی کشور است»، افزود: مناظره و گفت‌وگو در محیط‌های علمی و دانشگاهی برای روشن شدن وضعیت بوده و کار ارزشمندی محسوب می‌شود و نتایج این مناظره‌های دانشجویی باید برای تصمیم‌گیری در اختیار سیاست‌گذاران قرار گیرد.
صیدی که در جمع دانشجویان برتر دانشگاه‌های کشور در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران شاهد مناظره‌ای جذاب و علمی میان دانشجویان بود، افزود: در محیط‌های علمی برای روشن‌ شدن وضعیت مناظره می‌کنیم که کار خیلی ارزشمندی است و جز با تحقیق، صبر و تحمل و البته با هنر بزرگ «گوش‌دادن» به استدلالات علمی در محیط‌های علمی محقق نخواهد شد.
مدیرعامل بانک صادرات ایران با تاکید بر این نکته که «کار روشنفکر چراغ افروختن در تاریکی است»، گفت: اقتصاد یک امر زمینی بوده و راه حل زمینی دارد و علمی غنی است اما چون یکی از ارکان مهم این علم انسان است، نسبی است. وی افزود: در اقتصاد صفر و یک نداریم و بعید است که مسائل و چالش‌ها به صورت اشراقی و نظری و جزمی به نتیجه برسد. البته رویکردهای هنجاری، اثباتی، استقراء و قیاس داریم اما در نهایت باید این روش‌ها بصورت عینی و علمی حل شود.

عبور منابع از مرز ۲۰۰ هزار میلیارد تومان

همچنین مدیرعامل بانک صادرات ایران در صفحه خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام نوشت: «همکارانم در آخر پاییز گل کاشتند. فتح قله دو هزار تریلیون ریالی در سپرده‌های بانکی و اهتزاز پرچم موفقیت بر دست‌های توانمند بیش از بیست و شش هزار همکار ارزشمندم در سراسر شبکه بانک صادرات ایران، حلاوت ورود به منطقه سودآوری را دوچندان کرد.صیدی بیان داشت: شیرینی این پیروزی بزرگ، گوارای وجود پیشکسوتان بازنشسته، سهامداران ارجمند و یکایک اعضای خانواده بزرگ بانک صادرات ایران باد. همچنین به فضل الهی سه ماه طلایی داریم تا به بار نشستن دیگر اهداف سال.

 قدردانی معاون رئیس جمهور

 بر اساس این گزارش، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه با ارسال نامه‌ای به مدیرعامل بانک صادرات ایران از حضور مؤثر این بانک در عرصه‌های اقتصادی و اجتماعی و ارائه خدمات به بازنشستگان کشوری قدردانی کرد. در بخشی از نامه محمد باقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه خطاب به حجت‌اله صیدی آمده است: «حضور مؤثر بانک صادرات ایران در عرصه‌های اقتصادی و اجتماعی، به ویژه سرعت عمل در ارائه خدمات به بازنشستگان کشوری قابل تقدیر است».

  • شماره 336 هفته نامه اطلاعات بورس - صفحه 10
کد خبر 410975

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =