اجرا نکردن مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی جرم است

پنجمین جلسه ستاد پیگیری اقتصاد مقاومتی به ریاست معاون امور اجتماعی و پیشگیری دادگستری کردستان و با حضور حسین فیروزی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، سید کمال حسینی رئیس اتاق بازرگانی، فرهوش رادپور مدیر امور شعب بانک رفاه کارگران، ناصر غریبی رئیس دایره حقوقی بانک سپه، عبدالله کاردانی رئیس خانه صنعت و معدن، کمال حسینی مدیر جذب و حمایت سرمایه گذاری استانداری و نماینده شرکت شهرک های صنعتی کردستان با میزبانی معاونت پیشگیری از جرم، دکتر اعظمی در سالن جلسات دادگستری سنندج برگزار شد.

به گزارش صدای بورس، رئیس ستاد پیگیری سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی کردستان با اشاره به نامه حضرت علی ( ع ) به مالک اشتر گفت: در این نامه امیرالمومنین به مالک سفارش نموده تا حمایت از تولید کننده و تاجر را در صدر اقدامات خود قرار دهد زیرا این دو قشر منشاء پیشرفت هستند پس بر ما هم واجب است تا در راستای حمایت از این دو قشر گام برداریم.
رضا اعظمی افزود: اخیرا متوجه شدیم که برخی از مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی توسط ادارات مربوطه اجرا نمی¬شود که این امر تخلف محسوب شده و فرد خاطی مجازات خواهد شد.
در این جلسه پرونده 3 شرکت و واحد تولیدی شامل یک واحد معدنی در دهگلان، مرکز توزیع دارو در سنندج و یک واحد مرغداری در دیواندره مطرح و پس از بررسی راه های حل مشکلات آنها با بانکهای مربوطه تصویب و برای اجرا ابلاغ شد.

کد خبر 409405

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =