اقدام مثبت بیمه ملت؛ حذف پاداش اعضای هیات مدیره

هیات مدیره و سهامداران بیمه ملت، در اقدامی مثبت در جلسه مجمع عمومی تصمیم به حذف پرداخت پاداش به اعضای هیات مدیره گرفتند.

به گزارش صدای بورس به نقل از ایلنا، هیات مدیره و سهامداران بیمه ملت در راستای همراهی با سیاست‌های وزارت کار و رفاه و با هدف صرفه جویی و همراهی با بازنشستگان علی رغم سود ده بودن شرکت ، تصمیم به انصراف از دریافت پاداش گرفته‌اند.

این انصراف در حالی است که سالیان گذشته و از جمله سال قبل مبلغ 480 میلیون تومان پاداش به هریک از اعضای هیات مدیره تعلق گرفته بود.

حذف مبلغ پاداش پرداختی به اعضای هیات مدیره بیمه ملت در حالی است که بیمه ملت در مجمع عمومی عادی سالیانه سالیانه از رقم 810 میلیارد ریال به عنوان میزان سود خالص خود خبر داد.همچنین شرکت بیمه ملت در بین شرکت های بیمه ای یکی از بالاترین سودها را تقسیم کرده و در  وضعیت سوددهی مطلوبی قرار دارد.

تصمیم هیات مدیره بیمه ملت در حذف پاداش در حالی است که بر اساس ماده 84 قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، پرداخت پاداش به اشخاص حقوقی بلامانع است. اما هیات مدیره بیمه ملت با هدف صرفه جویی و پیروی از سیاست های وزارتخانه و دستور وزیر محترم رفاه تصمیم به حذف آن گرفت.

 

کد خبر 408896

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =