زمان‌بندی پرداخت سود سهام بیمه‌‌ کوثر

برنامه زمان‌بندی پرداخت سود سهام‌داران شرکت بیمه کوثر(سهامی عام) اعلام شد.

 

به گزارش صدای بورس به نقل از روابط‌عمومی و اعلام مدیر اقتصادی و سرمایه‌گذاری بیمه‌کوثر؛ زمان‌بندی پرداخت سود سهام‌داران شرکت بیمه کوثر (سهامی عام) مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به 29/12/1397 که در تاریخ برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه مورخ 31/04/1398 سهام‌دار این شرکت هستند، مشخص شد.

نویدخاندوزی با بیان اینکه سهام‌داران حقیقی شرکت می‌توانند از تاریخ 15/05/1398 از طریق مراجعه به شعب بانک صادرات در سراسر کشور، با همراه داشتن کارت ملی و اعلام کد سهام‌داری، سود سهام مصوب مجمع عمومی سالانه منتهی به سال مالی1397 را دریافت کنند، افزود: سهام‌داران حقیقی می‌توانند از طریق فایل پیوست شماره یک، به‌منظور تکمیل مشخصات فردی خود و اعلام شماره حساب بانکی برای واریز سود سهام اقدام کنند.
وی افزود: سهام‌داران حقوقی نیز طبق قانون تجارت و براساس مهلت هشت ماهه، می‌توانند در تاریخ 20/12/1398 از طریق واریز به حساب بانکی معرفی شده و با فرم مشخصات درج شده در صفحه پیوست شماره 2، برای دریافت سود سهام خود اقدام کنند.
وی تاکید کرد: صندوق‌ها، سبدهای سرمایه‌گذاری و شرکت‌های حقوقی، لازم است فرم تکمیل شده پیوستی شماره 2 را در سربرگ شرکت و با امضای صاحبان امضای مجاز شرکت به آدرس تهران، میدان آرژانتین، خیابان الوند، پلاک 24، طبقه 5، اداره امور سهام و مجامع شرکت بیمه کوثر ارسال کنند.

کد خبر 408639

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =