قیمت فروش زغال سنگ به ذوب آهن نهایی شد

قیمت فروش زغال سنگ به ذوب آهن با برگزاری جلسه ایی بین وزیر کار و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس بر مبنای ۲۶.۵ درصد قیمت شمش فولاد خوزستان در بورس کالا تصویب و نهایی شد.

به گزارش صدای بورس به نقل از بورس پرس، درحالی انجمن زغال سنگ از اول آبان اقدام به قطع تحویل زغال سنگ به ذوب آهن کرد که در رویدادی تازه این موضوع با برگزاری جلسه با حضور شریعتمداری وزیر کار ( مالک اصلی ذوب آهن) و محمد رضا پورابراهمیی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس برطرف و مقرر شد مبنای قیمت گذاری زغال سنگ 26.5 درصد نرخ شمش فولاد خوزستان در بورس کالا تعیین شود.

براساس این گزارش، محمد مجتهد زاده رئیس انجمن زغال سنگ 8 مهر به منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن ضمن اعلام تصویب قیمت پایه کنسانتره زغال سنگ بر مبنای بهای 30 درصدی شمش فولاد گفته بود اگر قراردادهای ذوب آهن تا آخر مهر اصلاح نشود، ارسال این محصول قطع خواهد شد که این وعده اول آبان محقق شد.

یزدی زاده مدیرعامل "ذوب" هم در نامه ایی به سازمان بورس اعلام کرد حجم زیادنی از زغال سنگ مورد نیاز شرکت از خارج و زیرمجموعه ها تامین شده و توقف ارسال زغال سنگ به این شرکت از سوی تولید کنندگان داخلی هیچ خللی در تولیدات شرکت ایجاد نمی کند!

کد خبر 401262

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =