مدیرعامل فرابورس تا دو سال دیگر باقی ماند

هیأت مدیره جدید فرابورس در نخستین جلسه خود در مهرماه امسال با ابقاء امیر هامونی در مسند مدیرعاملی فرابورس رأی مثبت داد.

به گزارش بورس آنلاین، هیأت مدیره فرابورس ایران در نخستین جلسه رسمی خود پس از مجمع عادی سالیانه، سهامداران و انتخاب اعضای هیأت مدیره جدید، به ادامه همکاری با امیر هامونی به عنوان مدیرعامل فرابورس ایران به مدت دو سال رأی داد.

در این جلسه محمدحسن ابراهیمی سرو علیا مدیرعامل کارگزاری بانک ملی به عنوان رئیس هیأت مدیره و علی تیموری شندی مدیرعامل لوتوس پارسیان به عنوان نایب رئیس هیأت مدیره فرابورس انتخاب شدند.

براساس این گزارش، اعضای حقوقی شرکت فرابورس برای ششمین دوره شامل سیدابراهیم عنایت به نمایندگی از گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید، محمدحسن ابراهیمی سرو علیا به نمایندگی از کارگزاری بانک ملی ایران، محمدجواد سلیمی به نمایندگی از گروه مالی ملت، علی تیموری شندی به نمایندگی از گروه مالی بانک پارسیان، احمد پویانفر به نمایندگی از مرکز مالی ایران، علی صحرایی به نمایندگی از بورس اوراق بهادار تهران و علی نقوی به نمایندگی از شرکت سرمایه‌گذاری مرکزی و تسویه وجوه تشکیل جلسه دادند.

امیر هامونی از سال ۱۳۹۱ تاکنون سکاندار مدیرعاملی فرابورس ایران بوده است. وی پیش از این نیز به عنوان ناظر بازار فرابورس برای مدت دو سال کار خود را در بازار سرمایه کشور آغاز کرده است.

کد خبر 395096

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =