معامله ۹۶۰۰۰ کیلووات ساعت برق در بورس انرژی

بیش از ۴۰۰۰ قرارداد معادل ۹۶ هزار کیلووات ساعت به ارزش ۴۱ میلیون و ۲۸۰ هزار ریال در بورس انرژی معامله شد.

به گزارش بورس آنلاین به نقل از ایبِنا، در بازار سایر اوراق بهادار قابل معامله بورس انرژی  و در بازار گواهی‌های سرمایه‌گذاری صندوق سرمایه‌گذاری پروژه  در نماد «پرند» تعداد ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار گواهی از گواهی‌های این صندوق با ارزش بیش از ۱۶ میلیارد و ۷۳۰ میلیون ریال در اولین روز معاملاتی هفته جاری معامله شد. همچنین، در تابلوی قراردادهای سلف موازی استاندارد با سررسید یکسال و بیشتر در نماد «سبندر ۹۷۱»، تعداد ۳۵ قرارداد به ارزش بیش از ۱ میلیارد و ۲ میلیون ریال مورد معامله قرار گرفت.

بازار برق

بر اساس این گزارش بازار برق بورس انرژی نیز شاهد معامله بیش از ۴.۰۰۰ قرارداد معادل ۹۶ هزار کیلووات ساعت به ارزش ۴۱ میلیون و ۲۸۰ هزار ریال بود و نماد بار پایه روزانه مردادماه با قیمت ۴۳۰ ریال بر کیلووات ساعت معامله شد.

گردش نمادها

لازم به ذکر است، در آغاز جلسه معاملاتی روز گذشته، نمادهای بارپیک روزانه، بارپایه روزانه، میان باری روزانه و کم باری روزانه ۲۸، ۲۷ و ۲۹ مرداد ماه ۹۷ و بار پیک هفتگی، بار پایه هفتگی، میان باری هفتگی و کم باری هفتگی ۲۴ شهریور ماه ۹۷ گشایش و نمادهای بار پیک روزانه، بار پایه روزانه، میان باری روزانه و کم باری روزانه ۳ مرداد ماه ۹۷ در پایان جلسه معاملاتی متوقف و فرآیند تحویل آن ها آغاز شد.

کد خبر 393650

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =