آخرین وضعیت صورت های مالی حسابرسی شده "های وب"

مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس در مورد آخرین وضعیت صورت های مالی حسابرسی شده "های وب" توضیح داد و گفت: نظر حسابرس درباره گزارش عملکرد سال مالی ۹۶ در ۱۰ مرداد نهایی خواهد شد.

به گزارش بورس آلاین به نقل از بورس پرس، سعیدمحمد علیزاده در خصوص آخرین وضعیت صورت های مالی حسابرسی شده شرکت داده گستر عصر نوین (های وب) به سنا گفت: 11 تیر جلسه ای با حضور اعضای شورای عالی بورس و شرکای موسسه حسابرسی اندیشمند تدبیر برگزار شد که طی آن حسابرس شرکت اعلام کرد پیش نویس اظهارنظر صورت های مالی را تا 17 تیر به شرکت ارائه و اظهار نظر نهایی نسبت به صورت های مالی منتهی به 29 اسفند 96 را تا 20 تیر در کدال منتشر می کند.

وی ادامه داد:پس از پیگیری های متعدد، موسسه حسابرسی اندیشمند تدبیر، 25 تیر نامه ای به شرکت ارسال کرد که رونوشت آن به سازمان بورس نیز ارسال و اعلام شده شرکت تغییرات مدنظر را انجام داده و صورت های مالی را در 25 تیر برای حسابرس ارسال کرده است. همچنین طبق ماده 232 اصلاحیه قانون تجارت، صورت های مالی نهایی باید 20 روز قبل از تاریخ تشکیل مجمع سالانه جهت اظهارنظر به حسابرس ارائه شود و از این رو به زمان کافی جهت بررسی و اظهارنظر نیاز است.

این مقام مسئول افزود: طبق این نامه، ارائه گزارش تا قبل از انقضای مدت مذکور امکان پذیر نیست. با این حال، حسابرس شرکت دیروز 26 تیر مجدداً نامه ای به سازمان بورس ارسال و اعلام کرد اظهارنظر آن موسسه نسبت به گزارش عملکرد سال مالی 96 در 10 مرداد نهایی و صادر خواهد شد.

علیزاده ادامه داد: با توجه به موارد فوق، هیات مدیره شرکت باید طبق مفاد قانون تجارت درخصوص زمان برگزاری مجمع تصمیم گیری و به سهامداران اطلاع رسانی کند.

کد خبر 393563

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =