بررسی بزرگترین بروکر فارکس روسیه برای سرمایه گذاری در بورس ایران

مدیرعامل بزرگترین بروکر فارکس روسیه با اعلام بخش های جذاب بازار سرمایه ایران از شروع بررسی ها برای سرمایه گذاری در بورس تهران خبر داد.

به گزارش بورس آنلاین به نقل از بورس پرس، روبرتو دی. آمبروسیو مدیرعامل شرکت تحقیق و تحلیل آلپاری روسیه در حاشیه یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بانک، بورس و بیمه ، با اشاره به فعالیت در یازارهای مالی مالزی و سنگاپور ، درباره وضعیت بازارسرمایه ایران به ایرنا گفت: اقدامات خوبی برای ایجاد زیرساخت های فناورانه بورس و بازار سرمایه انجام شده که زمینه توسعه بازار مالی را فراهم کرده است. البته هنوز تمایل زیادی برای توسعه بیشتر زیرساخت ها در بازار سرمایه ایران وجود دارد.

وی درباره بخش های جذاب بازار سرمایه ایران، گفت: سهام در ایران دارای بیشترین جذابیت است.  استارت آپ ها نیز با توجه به کارهایی که انجام شده، جذابیت دارند. اوراق بدهی نیز می تواند بخشی از ریسک را پوشش دهد اما در مجموع تلفیقی از این ابزارها مناسب است.

این مقام مسئول درباره برنامه شرکت بین المللی آلپاری روسیه برای حضور در ایران گفت: تمایل به سرمایه گذاری در ایران، دلیلی است که باعث شده به تهران آمده تا از وضعیت بازار سرمایه کسب اطلاع کنیم. در گام نخست باید به رصد و بررسی شرایط بازار مالی ایران پرداخت تا فرصت ها و امکانات سرمایه گذاری ارزیابی شود.

آمبروسیو با بیان اینکه تا زمانی که بررسی ها کامل نشود، تصمیم گیری برای سرمایه گذاری دشوار خواهد بود و  فقط به اخبار اکتفا نمی کنیم، ادامه داد: به همین دلیل تصمیم گرفتیم با حضور در نمایشگاه، از نزدیک با شرکتهای ایرانی ارتباط برقرار کرده و وضعیت را ارزیابی کنیم تا در صورت مناسب بودن شرایط، سرمایه گذاری انجام شود.

براساس این گزارش، شرکت تحقیق و تحلیل آلپاری روسیه یکی از معروفترین شرکتهای بین المللی تجارت آنلاین و بزرگترین بروکر فارکس روسیه بشمار می رود.

کد خبر 392211

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =