راه‌اندازی قرارداد اختیار معامله سکه سر رسید تیر ۹۷

معاملات قرارداد اختیار معامله سکه طلا سررسید تیرماه ۹۷، از شنبه ۱۲ اسفند ماه در بورس کالا راه‌اندازی شد.

به گزارش بورس آنلاین به نقل از ایبِنا، مطابق بند ۱۷ مشخصات قرارداد اختیار معامله سکه طلا در شرکت بورس کالا، قراردادهای اختیار خرید و فروش سکه طلا، سررسید تیرماه ۱۳۹۷ از روز گذشته (شنبه) به شرح زیر راه‌اندازی شد.

قرارداد اختیار خرید سررسید تیرماه ۹۷ با قیمت اعمال ۱۵ میلیون ریال و وجه تضمین اولیه موقعیت باز فروش در روز اول به قیمت یک میلیون و ۶۰۰ هزار ریال.

قرارداد اختیار خرید سررسید تیرماه ۹۷ با قیمت اعمال ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال و وجه تضمین اولیه موقعیت باز فروش در روز اول به قیمت یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال.

قرارداد اختیار خرید سررسید تیرماه ۹۷ با قیمت اعمال ۱۶ میلیون ریال و وجه تضمین اولیه موقعیت باز فروش در روز اول به قیمت یک میلیون ریال.

قرارداد اختیار خرید سررسید تیرماه ۹۷ با قیمت اعمال ۱۵ میلیون ریال و وجه تضمین اولیه موقعیت باز فروش در روز اول به قیمت یک میلیون و ۲۰۰ هزار ریال.

قرارداد اختیار خرید سررسید تیرماه ۹۷ با قیمت اعمال ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال و وجه تضمین اولیه موقعیت باز فروش در روز اول به قیمت یک میلیون و ۶۰۰ هزار ریال.

قرارداد اختیار خرید سررسید تیرماه ۹۷ با قیمت اعمال ۱۶ میلیون ریال و وجه تضمین اولیه موقعیت باز فروش در روز اول به قیمت یک میلیون و ۶۰۰ هزار ریال.

این گزارش می‌افزاید: قراردادهای اختیار معامله بدون حد نوسان قیمتی، با دوره گشایش به مدت ۳۰ دقیقه در ابتدای جلسه معاملاتی آغاز و با دوره عادی معاملاتی ادامه می یابد.

همچنین در صورت افزایش قیمت سکه به بیش از ۱۶ میلیون ریال یا کاهش آن به کمتر از ۱۵ میلیون ریال، مطابق با نحوه درج قراردادهای اختیار معامله در مشخصات قرارداد، نماد معاملاتی جدید به نمادهای معاملاتی اضافه خواهد شد.

کد خبر 391617

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =