پارند،عنوان دارپربازده ترین صندوق سرمایه گذاری  شد

مدیر سرمایه گذاری تامین سرمایه سپهرخبراز آن دادکه ؛صندوق پارند پایدار سپهر، درسال جاری به عنوان یکی از پرمعامله ترین و پربازده ترین صندوق های قابل معامله شناخته شد.

سیدعلی خسروشاهی ،با تاکید براینکه پارند پایدار سپهر درسال جاری توانسته بازده موثر سالانه بیش از 22 درصد را محقق کند، افزود: این صندوق با سرمایه گذاری در منابع مطمئن متوسط بازده 21/45 درصد را در شش ماه اخیر محقق کرده که بیشترین بازدهی در میان صندوق های با درآمد ثابت بورسی محسوب می شود.

وی درادامه سخنان خود اظهارداشت: این درحالی است که تغییرات نرخ سود بانکی طی سال 96، کمترین تاثیر را بر سود پرداختی پارند داشته که این مهم موجب شده پارند به باثبات ترین  صندوق درمیان صندوق های با درآمد ثابت کنونی در بورس تبدیل شود.
به گفته خسروشاهی، با توجه به پرداخت سود ماهانه این صندوق در سال 96، بازده موثر سالانه بیش از 22 درصد برای سرمایه گذاران محقق شده است.
وی  نقدشوندگی بالا را ازدیگر خصوصیات صندوق پارند پایدار سپهر برشمرده و افزود: شیوه بازارگردانی اعمال شده بر روی صندوق پارند پایدار سپهر، درجه نقدشوندگی بالایی را برای سرمایه گذاران در پی داشته است.
مدیر سرمایه گذاری تامین سرمایه سپهر با خبر از رشد 4 برابری حجم صندوق پارند درسال جاری گفت : دو خصوصیت بازدهی و نقد شوندگی بالای صندوق موجب شده حجم صندوق از 1140 میلیارد ریال درابتدای سال 96 به 4750 میلیارد ریال در اسفندماه افزایش یابد که این رشد، حاصل سرمایه گذاری طیف گسترده ایی از سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی است.
خسروشاهی تاکید داشت :در راستای حمایت هرچه بیشتر از سرمایه گذاران صندوق پارند ، تامین سرمایه سپهر به منظورآشنایی هرچه بیشتر علاقه مندان به سرمایه گذاری در بازار سرمایه، خدمات تخصصی و مشاوره ای به سرمایه گذاران این صندوق ارایه می کند.

کد خبر 391601

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =