تصمیم جدید "شستا" برای مدیریت ۳ سال آینده شرکت مایل به حضور در بورس

درحالی یکی از برنامه های رایتل حضور در بورس و عرضه سهام است که شستا برای مدیریت سه سال آینده این اپراتور تلفن همراه ، اقدام به فراخوان پیمان مدیریت موافقت کرد.

به گزارش بورس آنلاین به نقل از بورس پرس، شستا (سرمایه گذاری تأمین اجتماعی) که برنامه خروج تدریجی از بنگاهداری و واگذاری ۱۳۰ زیرمجموعه را در پیش گرفته ، در تصمیمی جدید، اقدام به فراخوان واگذاری مدیریت اجرایی اپراتور تلفن همراه رایتل در قالب پیمان مدیریت کرده است.

این درحالی است که اپراتور سوم تلفن همراه ، حدود دو ماه پیش از تصمیم به عرضه بخشی از سهام در بورس خبر داده بود.

این هلدینگ مهم با انتشار آگهی اعلام کرد: در چارچوب رعایت قوانین و مقررات حاکم و در جهت اصلاح ساختارهای شرکت رایتل به عنوان اپراتور سوم همراه، توانمندسازی این بنگاه اقتصادی و استفاده حداکثری از ظرفیتهای این اپراتور، اداره اجرایی این اپراتور را در قالب قرارداد پیمان مدیریت به مدت سه سال به اشخاص واجد صلاحیت به شرح بندهای زیر واگذار کند:

1.اشخاص حقیقی یا حقوقی پیشنهاد دهنده می بایست دارای توان مالی مناسب و تابعیت ایرانی باشند.

2. اشخاص حقیقی می بایست دارای تجربه مدیریت عاملی اپراتورهای سراسری موبایل به مدت حداقل سه سال باشند.

3. اشخاص حقوقی ( به غیر از اپراتورهای صاحب پروانه از رگولاتوری) می بایست یکی از اعضای هیئت مدیره آن شرکت دارای تجربه مدیریت عاملی اپراتورهای سراسری موبایل به مدت حداقل سه سال باشد.

اشخاص واجد صلاحیت می بایست ظرف حداکثر یک هفته کاری، اسناد و مدارکی که موید این مراتب باشد و پیشنهادات فنی (پاکت شامل تعهدات در حوزه های رشد تعداد مشترک، افزایش درآمد و رشد سود عملیاتی) و مالی (پاکت ب حق الزحمه متغیر براساس شاخصهای رشد تعداد مشترک، افزایش درآمد و رشد سود عملیاتی و حق الزحمه ثابت) خود را به آدرس تهران خیابان گاندی کوچه سوم پلاک 11 تحویل و رسید أخذ کنند.

در صورت انجام تعهد و رضایت کارفرمااز پیمانکار، قرارداد تا پنج سال با رضایت طرفین قابل تمدید است و در صورت عدم انجام تعهدات کارفرما پس از گذشت یک سال می تواند قرارداد را فسخ کند.

کد خبر 391462

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =