"حپترو" برنده مناقصه دو شرکت پتروشیمی اعلام شد

شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی در دو مناقصه برگزار شده از سوی شرکت های پتروشیمی صنایع کرمانشاه و امیرکبیر به عنوان برنده اعلام شد.

شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی در دو مناقصه برگزار شده از سوی شرکت های پتروشیمی صنایع کرمانشاه و امیرکبیر به عنوان برنده اعلام شد. بدین ترتیب فرایند انجام عملیات ارائه خدمات لجستیک و ترخیص محصول اوره صادراتی در بندرعباس و نیز حمل و نقل 15.000 تن مواد هیدروکربنی مایع به این مجموعه ابلاغ شد.

بر اساس گزارش بورس آنلاین، مدیر عامل صنایع پتروشیمی کرمانشاه، شرکت کیسون را برنده مناقصه ارائه خدمات لجستیک و ترخیص محصول اوره صادراتی در بندرعباس اعلام و ارجای عملیات آن را به این مجموعه ابلاغ کرد.

مبلغ 10.663.300.000 ریال بابت ارایه خدمات لجستیک پیشنهاد شده و همچنین برای حمل 50.000 تن اوره به بندرعباس نرخ میانگین حمل 850.000 ریال تعیین شده است.

علاوه بر این، "حپترو" در مناقصه شرکت پتروشیمی امیرکبیر جهت انجام عملیات حمل و نقل 15.000 تن مواد هیدروکربنی مایع به عنوان برنده معرفی شد و این مجموعه باید ضمانتنامه بانکی معتبر مورد قبول کارفرما به ارزش 210 میلیون ریال با بات تضمین انجام تعهدات اقدام کند.

بر اساس این گزارش، شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی در حالی از برنده شدن در دو مناقصه مورد اشاره خبر داد که در خصوص تبعات ناشی از انجام عملیات دو پروژه مذکور بر وضعیت سودآوری آن اطلاع رسانی نکرده است. از این رو، نماد معاملاتی "حپترو" برای بررسی این موضوع متوقف شد و تا پایان معاملات روز جاری بازگشایی نشد.

کد خبر 391430

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =