کیوسک های پرداخت محصول جدید ایران کیش

خبرها حاکی از آن است که شرکت ایران کیش با مشارکت شرکت فناوران پارس یار، کیوسک های پرداخت را روانه بازار کرده است.

به گزارش بورس آنلاین به نقل از بورس۷ ، حسام الدین دربانی رییس اداره بازاریابی و توسعه درگاه های پرداخت شرکت کارت اعتباری ایران کیش "رکیش" در این خصوص به بورس۷ گفت: کیوسک پرداخت محصول جدیدی است که در حال بررسی جوانب سودهی آن هستیم. این محصول با تفکر ایجاد خدمات ارزش افزوده برای کسب و کارهای مستعد با لحاظ امکاناتی چون نوبت دهی، سفارشاتی که اصالتا در آنها مدیریت صف اهمیت داشته باشند قابل استفاده خواهد بود. به عنوان مثال، یکی از کسب و کارهایی که استفاده از کیوسک پرداخت برای آنها جذابیت دارد، رستوران ها می باشند. در صورت نصب کیوسک پرداخت در رستوران ها، مشتریان می توانند از طریق این ابزار، سفارش خود را بدون مراجعه به گارسون یا کانتر سفارش گیری ثبت نمایند و وجه آن را هم بپردازند. این کیوسک بر حسب سفارش مشتری و نوع فعالیت تجاری، قابل تغییر و شخصی سازی خواهد بود. قیمت کیوسک پرداخت بین ۳ تا ۱۲ میلیون تومان خواهد بود.

این مقام مسئول در رابطه با سایر برنامه های "رکیش"بیان کرد: "رکیش"برنامه جدی جهت ورود به حوزه های جدید داشته و تلاش می شود جدیدترین محصولات و خدمات بر اساس نیاز بازار ارائه شود. سرویس مدیریت اطلاعات مجاز کارت برای درگاه پرداخت اینترنتیIPG ایران کیش فعال شده است. این خدمت با جدیدترین روشهای بازیابی اطلاعات مجاز کارت مبتنی بر سه معماری قابل پیاده سازی می باشد.

ایران کیش با رویکرد ایجاد خدمات ارزش افزوده و ارایه خدمات بهینه در بستر تجارت اکترونیکی، همگام با توسعه کسب و کارهای نوین اقدام به ارزیابی های تخصصی نموده و منطبق با نیازهای موجود در بازار زیرساختارهای فنی مربوطه با لحاظ الزامات مرجع ناظر شرکتهای PSP شرکت شاپرک، پیاده سازی گردیده است.

وی ادامه داد : از این دست خدمات می توان به سرویس مدیریت اطلاعات مجاز کارت بانکی اشاره نمود؛ در این خدمت اطلاعات شماره کارت و تاریخ انقضاء افرادی که قبلاً در شبکه بانکی ثبت اطلاعات نموده اند و شماره موبایل معتبر را به کارت بانکی در شبکه  پیوند متصل نموده اند می توانند در تمام پرداختهای اینترنتی بدون درج اطلاعات مجدد کارت اطلاعات را بصورت امن بازیابی نمایند.

لذا با توجه به موثر بودن المان های پرداخت امن و سریع برای کسب و کارهای سیار در توسعه بازار این گروه خدمات با سه معماری و ساختار فنی متنوع توسط شرکت کارت اعتباری ایران کیش(سهامی عام) ارایه گردیده است.

کد خبر 391147

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =