نخستین دوره DBA بازارسرمایه اسلامی با گواهینامه سازمان و تسهیلات

نخستین دوره DBA بازار سرمایه اسلامی توسط انجمن مالی اسلامی ایران و با مشارکت سازمان بورس و اوراق بهادار، بهمن آغاز می شود.

به گزارش بورس آنلاین به نقل از بورس پرس، انجمن مالی اسلامی ایران اعلام کرد دوره DBA بازار سرمایه اسلامی در قالب سه نیمسال تصیلی برگزار شده و طی آن، دانشجویان دروسی همچون اقتصاد پولی و مالی پیشرفته، روش تحقیق در مالی اسلامی، مهندسی مالی و مدیریت ریسک پیشرفته، بازار سرمایه اسلامی پیشرفته، مباحث پیشرفته در تجزیه و تحلیل مالی، مقررات تحلیلگری بازار سرمایه و سمینار در بازار سرمایه اسلامی را با رویکرد عملیاتی، خواهد گذراند.

براساس تفاهمنامه فیمابین سازمان بورس و انجمن مالی اسلامی، سازمان بورس به دانش آموختگان دوره DBA بازار سرمایه اسلامی، گواهینامه های حرفه ای اصول بازار سرمایه و تحلیلگری بازار سرمایه اعطا خواهد کرد.

همچنین طبق توافقنامه با بانک قرض الحسنه رسالت، دانشجویان شرکت کننده در دوره DBA و MBA بازار سرمایه اسلامی می توانند برای تأمین شهریه تحصیل از تسهیلات قرض الحسنه بانک رسالت استفاده کنند.

علاقه مندان به نام نویسی در دوره های DBA و MBA بازار سرمایه اسلامی تا 30 دی ماه جاری برای نام نویسی در این دوره ها فرصت دارند. اطلاعات بیشتر درخصوص جزئیات دوره های DBA و MBA بازار سرمایه اسلامی و شرایط نام نویسی در این دوره ها در پایگاه اینترنتی انجمن مالی اسلامی ایران به نشانی www.iaif.ir  در دسترس علاقه مندان قرار دارد.

کد خبر 390604

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =