"صندوق اندوخته پایدار سپهر " همچنان فعالیت می کند.

به دنبال انتشار اخبارو شایعات نسبت به ادامه فعالیت صندوق اندوخته پایدار سپهر، مدیر امور صندوق های شرکت تامین سرمایه سپهر درگفت و گویی رسمی اعلام کرد:

متاسفانه با خبر شدیم انتشار اخبار و شائبه هایی ازسوی برخی از شعب بانک صادرات ایران، سرمایه‌گذاران صندوق اندوخته پایدار سپهر را با ابهامات زیادی روبرو کرده ، که پاسخگویی به آنها الزامی است.

الهام خواجه نصیری تشریح کرد: در روزهای اخیر ، با تماس هایی از سوی سرمایه گذاران مواجه شده ایم که نشان می دهد تحت تاثیر انتشار اخبار نادرست، نسبت به فعالیت صندوق اندوخته پایدار سپهر دچار تردید شده اند. درحالیکه ، تمام این اخبار از اساس کذب محض بوده و از طریق اداره بازرسی بانک پیگیری های لازم انجام می شود.

وی خطاب به سرمایه گذاران گفت: به تمام سرمایه گذاران صندوق اندوخته پایدار سپهر اعلام می کنیم که این شرکت درجایگاه مدیر صندوق اندوخته پایدار سپهر، حافظ سرمایه‌های خرد و کلان تمام سرمایه گذاران بوده و هست.

خواجه نصیری با اشاره به شفافیت عملکرد صندوق گفت: سرمایه گذاران می توانند برای طرح هرگونه سوال با واحد ارتباط با مشتریان شرکت تامین سرمایه سپهر تماس گرفته و آخرین اطلاعات مربوط به صندوق را دریافت کنند. همچنین اطلاعات در کانال تلگرم به آدرس https://t.me/andukhtesepehr  موجود است.

در حال حاضر خالص ارزش دارایی‌های صندوق بیش از ۳۳.۰۰۰ میلیارد ریال است که بانک صادرات ضمانت نقد شوندگی آن را برعهده دارد.

کد خبر 390129

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =