محمود مخدومی مدیرعامل تاپیکو شد

مرتضی لطفی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در حکمی مهندس محمود مخدومی را به عنوان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) منصوب کرد.

به گزارش بورس آنلاین به نقل از روابط عمومی تاپیکو ، عصر روز شنبه‌ ۱۱ آذر ۱۳۹۶ در حاشیه جلسه هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی حکم انتصاب مهندس مخدومی به مدیرعاملی تاپیکو به وی ابلاغ و از خدمات مهندس پیوندی مدیرعامل پیشین این هلدینگ تجلیل به عمل آمد.

مهندس پیوندی همچنین با حکم مدیرعامل شستا به عنوان مشاور مدیرعامل این هلدینگ در امور نفت و گاز و پتروشیمی و عضو هیات مدیره تاپیکو منصوب شد.

در این جلسه همچنین آقایان سیدعمادحسینی، اسلام خسروی و جواد داوری به عنوان دیگر اعضای هیات مدیره تاپیکو در دوره جدید احکام خود را از مدیرعامل شستا دریافت کردند.

مخدومی دارای لیسانس مهندسی برق با گرایش قدرت از دانشگاه صنعتی شریف و فوق لیسانس برق از دانشکده فنی دانشگاه تهران است. وی پیش از این به عنوان مدیر عامل هلدینگ انرژی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در این مجموعه بزرگ اقتصادی به خدمت‌رسانی مشغول بوده است.

از جمله سوابق دیگر مهندس مخدومی می‌توان به معاونت نفت و گاز و معاونت تولید شرکت مهندسی گروه مپنا (موننکو ایران)، مدیر عاملی شرکت مشاور ساخت و راه اندازی نیروگاه اتمی بوشهر (افق هسته‌ای)، پیمانکار ساخت و راه‌اندازی نیروگاه‌های اتمی، رییس پژوهشکده کنترل و مدیریت شبکه پژوهشگاه نیرو و کارشناس فنی شرکت قدس نیرو اشاره کرد.

چاپ و ارائه ۱۵ مقاله در نشریات و کنفرانس‌های داخلی و بین المللی، انتخاب به عنوان پژوهشگر نمونه کشور در حوزه وزارت نیرو، پذیرش در دوره دکترای مهندسی برق بورس کشور فرانسه و دبیری کمیته علمی / تخصصی کنفرانس بین المللی برق (PSC ) طی ۱۸ سال گذشته از جمله مهم‌ترین سوابق علمی و اجرایی او به شمار می‌آید.

کد خبر 390031

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =