بررسی عملکرد "چکاپا" در دوره ۹ ماهه سال مالی ۹۶

گروه صنایع کاغذ پارس با سرمایه بیش از ۱.۳۱۵ میلیارد ریال فعال در گروه کاغذی طی دوره عملکرد ۹ ماهه سال مالی منتهی به ۳۰ آبان ماه ۹۶ مبلغ ۲۱۴ ریال سود محقق ساخته و این رقم نسبت به کسب سود ۲۳۴ ریالی دوره مشابه سال گذشته با کاهش ۹ درصدی همراه است.

گروه صنایع کاغذ پارس گزارش عملکرد 9 ماهه سال مالی جاری را در حالی منتشر کرد که بررسی آن حاکی از افت 9 درصدی سود "چکاپا" در دوره 9 ماهه سال جاری نسبت به دوره مشابه سال گذشته است.

بر اساس گزارش بورس آنلاین، گروه صنایع کاغذ پارس با سرمایه بیش از 1.315 میلیارد ریال فعال در گروه کاغذی طی دوره عملکرد 9 ماهه سال مالی منتهی به 30 آبان ماه 96 مبلغ 214 ریال سود محقق ساخته و این رقم نسبت به کسب سود 234 ریالی دوره مشابه سال گذشته با کاهش 9 درصدی همراه است.

این مجموعه طی دوره عملکرد 9 ماهه سال مالی 96 نسبت به دوره مشابه سال 95  افزایش 10 درصدی مقدار تولید و رشد بیش از پنج درصدی مقدار و درآمد فروش محصولات را به ثبت رسانده است.

بر اساس این گزارش، گروه صنایع کاغذ پارس تاکنون پیش بینی درآمد هر سهم بر اساس عملکرد میاندوره ای خود را منتشر نکرده و این مجموعه بر اساس اولین بودجه سال مالی 96 مبلغ 329 ریال سود برای سال جاری برآورد کرده است. از این رو، می توان گفت "چکاپا" در دوره عملکرد 9 ماهه سال مالی 96 حدود 65 درصد از سود برآوردی را پوشش داده است. 

کد خبر 389694

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =