توضیحات مدیر عامل "غبشهر" پیرامون عدم تحقق برآوردها

محمود شه رضایی، مدیر عامل شرکت صنعتی بهشهر توضیح داد و عنوان کرد که عدم افزایش نرخ محصولات نهایی نشده و ممکن است افزایش نرخ بزودی محقق شود.

رییس اداره نظارت بر ناشران بورسی طی نامه ای خطاب به مدیر عامل شرکت صنعتی بهشهر درخصوص پیش بینی درآمد هر سهم بر اساس عملکرد 6 ماهه سال مالی منتهی به 30 آذر ماه 96  این مجموعه به عدم تحقق مفروضات بودجه همچون افزایش  23 و 18 درصدی قیمت فروش روغن‌های جامد و مایع از ابتدای شهریور ماه تاکنون اشاره کرد و از این مقام مسئول خواست تا در این خصوص اطلاع رسانی کند.

به گزارش بورس آنلاین، در این ارتباط محمود شه رضایی، مدیر عامل شرکت صنعتی بهشهر توضیح داد و عنوان کرد که عدم افزایش نرخ محصولات نهایی نشده و ممکن است افزایش نرخ بزودی محقق شود و در کنار آن شرکت توانسته با خذف برخی از تخفیفات بخشی از عدم افزایش نرخ را جبران کند. علاوه بر این، در صورت عدم تحقق افزایش نرخ و برآورد واقع بینانه در خصوص تعدیل منفی در خارج از بازه مجاز بر اساس دستورالعمل های سازمان بورس مراتب فورا اطلاع رسانی خواهد شد.

شایان ذکر است، شرکت صنعتی بهشهر بر اساس عملکرد نیمه اول سال مالی 9643 درصد از سود براوردی 525 ریالی را پوشش داده و مبلغ 228 ریال سود کسب کرده است.

کد خبر 389653

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =