نمایش عملکرد مطلوب "غبهنوش"

این مجموعه فعال در گروه غذایی با سرمایه ۳۶۰ میلیارد ریال در دوره عملکرد سه ماهه اول سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۶ مبلغ ۶۲ ریال سود محقق کرد و بدین ترتیب ۳۶ درصد از سود برآوردی ۱۷۱ ریالی را پوشش داد.

شرکت بهنوش ایران عملکرد سه ماهه نخست سال مالی 96 را با پوشش مناسب سود ارایه کرد و در این مدت عملکرد مطلوبی را از خود به نمایش گذاشت.

بر اساس گزارش بورس آنلاین، این مجموعه فعال در گروه غذایی با سرمایه 360 میلیارد ریال در دوره عملکرد سه ماهه اول سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 96 مبلغ 62 ریال سود محقق کرد و بدین ترتیب 36 درصد از سود برآوردی 171 ریالی را پوشش داد.

این مجموعه در دوره عملکرد سه ماهه نخست سال مالی 96 نسبت به دوره مشابه سال گذشته با افزایش حدود هفت درصدی مقدار تولید، رشد چهار درصدی مقدار فروش و در نهایت افزایش 10 درصدی درآمد حاصل از فروش محصولات تولیدی مواجه شده است.

در پایاین این گزارش می افزاید، مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت بهنوش ایران به منظور تقسیم سود نقدی میان سهامداران و تصویب صورت های مالی برگزار می شود و همچنین در تاریخ هفتم مرداد ماه سال جاری جهت انتخاب اعضای هیات مدیره مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده برگزار خواهد شد.

کد خبر 389241

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =