دلایل رشد سود ناخالص "شپارس" در گزارش ۹ ماهه ۹۶

سود ناخالص شرکت بین المللی محصولات پارس در گزارش عملکرد شش ماهه سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۹۶ در حالی مبلغ ۲۳۲ هزار و ۵۴۲ میلیون ریال برآورد شده که این رقم با رشد ۱۷ درصدی در گزارش عملکرد دوره ۹ ماهه همان سال به ۲۷۲ هزار و ۶۷۲ میلیون ریال رسیده است.

شرکت بین المللی محصولات پارس نامه ای روی سامانه کدال منتشر کرد و طی آن دلایل افزایش سود ناخالص در گزارش عملکرد 9 ماهه سال مالی 96 نسبت به گزارش قبلی را توضیح داد.

بر اساس گزارش بورس آنلاین، سود ناخالص شرکت بین المللی محصولات پارس در گزارش عملکرد شش ماهه سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 96 در حالی مبلغ 232 هزار و 542 میلیون ریال برآورد شده که این رقم با رشد 17 درصدی در گزارش عملکرد دوره 9 ماهه همان سال به 272 هزار و 672 میلیون ریال رسیده است. بر این اساس، "شپارس" در نامه مذکور دلایل برآورد رشد سود ناخالص را در تغییر بهای تمام شده محصولات فروش رفته و هزینه های مالی بیان کرد و به طور مفصل تغییرات اطلاعات را تشریح کرد.

بر اساس این گزارش، نماد معاملاتی شرکت بین المللی محصولات پارس از 23 خرداد ماه سال جاری به دلیل برگزاری جلسه هيات مديره به منظور تصميم گيري در خصوص افزايش سرمايه متوقف شده و  اگرچه اجرای برنامه افزایش سرمایه 29 درصدی از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی سهامداران به تصویب اعضای هیات مدیره رسیده است. نماد معاملاتی این مجموعه امروز در پی ارسال نامه توضیحات روی سامانه کدال در حال بازگشایی است.

کد خبر 389179

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =