شفاف سازی "رکیش" در خصوص انعقاد قرارداد جدید

شرکت کارت اعتباری ایران کیش طی ارسال نامه ای روی سامانه کدال در خصوص انعقاد قرارداد جدید این شرکت با بانک ها و موسسات مالی توضیح داد.

بر اساس گزارش بورس آنلاین، در پی انتشار شایعات و شنیده هایی در میان بازار سرمایه مبنی بر انعقاد قرارداد جدید شرکت ایران کیش، این مجموعه نسبت به آخرین وضعیت قرارداد های خود شفاف سازی کرد.

بر اساس اطلاعات موجود، صادق فرامرزی مدیرعامل شرکت اعتباری ایران کیش در نامه مذکور عنوان کرد پیرو سیاست ها و برنامه های استراتژیک شرکت یکی از برنامه های اساسی افزایش سهم بازار و درآمدهای شرکت از طریق مذاکره با بانک ها و نهاد های مالی است و در حال حاضر این مجموعه در حال مذاکره با یکی از بانک ها است که هنوز نهایی نشده و در صورت نهایی شدن نیز با توجه به میزان و حجم موضوع قرارداد تاثیر با اهمیتی بر سودآوری "رکیش" در پی نخواهد داشت.  بر این اساس هر گونه توافق و مذاکره ای که نهایی شده و منجر به انعقاد قرارداد شود و تاثیر با اهمیتی بر وضعیت سودآوری و برنامه های عملیاتی شرکت داشته باشد از طریق سامانه کدال اطلاع رسانی خواهد شد.

 این مقام مسئول همچنین از فعالان بازار سرمایه خواسته که تنها به اطلاعات منتشر شده در سامانه کدال توجه کنند و بر اساس آن در خصوص خرید یا فروش سهام تصمیم گیری کنند. 

کد خبر 389035

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =