۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۳
شوک درآمدی شرکت گلوکوزان

شرکت گلوکوزان در خصوص تغییرات اطلاعات پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي ۹۶ بر اساس عملکرد واقعي ۶ ماهه توضیحاتی را ارایه کرد.

به گزارش بورس آنلاین، شرکت گلوکوزان پیرامون پوشش37 درصدي هزينه هاي عمومي اداري ، 37 درصدي هزينه هاي مالي و 17 درصدي مقدار فروش فروکتوز طی دوره مذکور توضیحاتی ارایه و دلایل این تغییرات را اعلام کرد.

امیر حسین صداقی، مدیر عامل "غگل" در خصوص هزینه های مالی شرکت گفت: با توجه به بهره برداری از پروژه فروکتوز هزینه های مالی این پروژه قبل از بهره برداری به بهای تمام شده آن منظور شده و از این رو، طی دوره شش ماهه دوم سال مالی 96 مبلغ این هزینه به حساب هزینه های مالی اضافه می شود.

علاوه بر این، مقدار فروش فروکتوز در شش ماهه اول امسال حدود 3800 تن است ازآنجا که پیش بینی می شود تولیدات در شش ماهه دوم محقق شود برای همین در شش ماه اول مقدار تولید از41000 تن به  24000 تن کاهش می یابد که نیمه دوم جبران خواهدشد. همچنین این مقام مسوول طی نامه مذکور نرخ فروش محصولات تولیدی در بودجه سال مالی جاری را بر اساس آخرین نرخ های واقعی سال مالی گذشته اعلام کرد.

شرکت گلوکوزان بر اساس عملکرد شش ماهه نخست سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه  سود یک هزارو  18 ریالی را محقق کرده که 27 درصد از سود برآوردی سه هزار و 969 ریالی است.

 

کد خبر 388789

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =