۱۳ صندوق جسورانه درخواست پذیرش به فرابورس فرستادند

مدیر عامل فرابورس از رونمایی پلت فرم نرم افزاری فین استارز و ارسال ۱۳ تقاضا برای پذیرش صندوق های جدید خبر داد.

امیر هامونی با اشاره به برگزاری فین استارز 2017 در دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه گفت: فین استارز یک رویداد نیست بلکه یک فرآیند است برای همین قرار نیست با تمام شدن نمایشگاه و برگزاری اختتامیه فین استارز 2017 این روند تا سال آینده متوقف شود.

مدیرعامل فرابورس با تاکید بر اینکه هدف این است که با جمع شدن فین استارز، این روند ادامه دار باشد، گفت: قرار نیست زمان هایی که ایده ای جدید خلق می شود، تا فین استارز سال آینده بلاتکلیف بماند.

وی از رونمایی پلت فرم نرم افزاری فین استارز خبر داده و افزود: به زودی فضایی تحت وب طراحی می شود که کار فین استارز را انجام می دهد؛  به این ترتیب که به صاحبان ایده ارتباط می دهد و از آنها ارتباط می گیرد . بعد هم ایده ها داوری می شوند و امتیاز می گیرند تا بتوانند در مسابقات حضور یابند و سرمایه گذار جذب کنند.

این مقام مسول  افزود: پلتفرم تحت وب برگرفته از این رویداد به زودی ایجاد و رونمایی می شود تا رویداد فین استارز صرفا سال به سال و موردی نباشد.

هامونی ادامه داد: شاید هر ماه یا هر هفته ایده های جدید خلق شوند که با این روند می توانند آرام آرام وارد بازار شوند.مدیر عامل شرکت فرابورس با اشاره به فرآیند انتخاب ایده های برتر استارتاپی گفت: از 85 استارتاپ ثبت نامی در فین استارز 12 گروه به مرحله نهایی رسیدند و سرانجام سه نفر برنده شدند .

این مقام مسول در ادامه به آخرین وضعیت صندوق های جسورانه پرداخت و افزود: در حال حاضر دو صندوق جسورانه فعال در بازار سرمایه هستند و 13 تقاضا برای پذیرش صندوق های جدید به فرابورس ارسال شده است.وی با اشاره به این درخواست ها پذیرش" vc"  هم گفت: این درخواست ها در حال بررسی است و در مجموع ارزش این 15 صندوق بالغ بر 220 میلیارد تومان است که مخاطبان و سرمایه گذاران این صندوق ها شرکت های استارتاپی هستند.

 

 

کد خبر 388784

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =