تایدواتر  راهبری بندر فریدونکنار را به دست گرفت

طی مراسمی در بندر فریدون کنار قرارداد راهبری بندر فریدونکنار فیمابین شرکت های راهبران و تایدواتر خاورمیانه با حضور مسئولان استان مازندران و سازمان بنادر و دریانوردی به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت تایدواتر خاورمیانه؛ با امضای قرارداد همکاری مشترک برای راهبری بندر فریدون کنار که با حضور مهدی اعتصام مدیرعامل شرکت تایدواتر خاورمیانه به امضارسیدکه براساس آن تایدواتر خاورمیانه فعالیت خود را در زمینه تخلیه و بارگیری کالا و یدک کشی در بندر فریدونکنار آغاز کرد.

در این مراسم سیاوش رضوانی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران گفت: ایجاد تحول در بندر فریدونکنار اولویت جدی من و همکارانم در مجموعه اداره کل است.وی ایمن نبودن کانال و حوضچه بندر فریدونکنار را چالش اصلی این بندر برشمرده و خاطر نشان کرد : خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته از دو هفته پیش لایروبی کانال و حوضچه آغاز شده و در نظر است آبخور این بندر به ۵ متر افزایش یابد تا امکان تردد ایمن کشتی های بزرگتر به این بندر فراهم شود.

رضوانی مشتری محوری را از دیگر رویکردهای جدید این بندر عنوان کرد ه و افزود: با آغاز به کار اپراتور جدید بندر فریدونکنار ، موضوع تخلیه و بارگیری کالا و یدک کشی در این بندر ساماندهی و بستر لازم برای فعالیت تجار و صاحبان کالا فراهم می شود.

 همچنین حسین منفردی سرپرست فرمانداری شهرستان فریدونکنار با اشاره به لزوم استفاده بهینه از ظرفیت های بالقوه این بندر تصریح کرد: رونق اقتصادی منطقه مستلزم فعالتر شدن بندر فریدونکنار است.وی با قدردانی از زحمات مسئولان اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران بر ضرورت رفع چالش های فرا روی توسعه بندر فریدونکنار تاکید کرد.

 

کد خبر 388623

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =