مهلت ثبت نام در آزمون های بازار سرمایه تمدید شد

رئیس اداره آموزش و امور گواهینامه‌های حرفه‌ای سازمان بورس با اعلام تمدید مهلت ثبت نام بیست وهشتمین دوره آزمون های بازارسرمایه تا روز دوشنبه ۲۷ دی ماه، تأکید کرد مهلت یاد شده به هیـچ وجه تمدید نمی شود.

حیدرفروغ نژاد از داوطلبان درخواست کرد ثبت نام خود را هر چه سریع‌تر تکمیل کرده و آن را به ساعات پایانی ثبت نام موکول نکنند.وی  زمان ویرایش اطلاعات را یکم تا سوم بهمن ماه اعلام و تأکید کرد ثبت نام در روزهای ویرایش امکان نداشته و داوطلبان تنها می‌توانند اطلاعاتی از قبیل حوزه امتحانی و تصویر خود را ویرایش کنند.

فروغ نژاد تأکید کرد: افرادی که در آزمون های الکترونیکی نیمه اول سال ثبت نام کرده‌اند نیز می توانند در آزمون های قلم و کاغذی شرکت کنند. هم چنین افرادی که در آزمون های قلم و کاغذی این دوره ثبت نام کنند، محدودیتی جهت شرکت در آزمون‌های الکترونیکی بعدی نخواهند داشت.رئیس اداره آموزش و امور گواهی‌نامه‌های حرفه ای هم چنین اعلام کرد؛ ثبت نام دوره جدید آزمون‌های الکترونیکی اصول بازار سرمایه و تحلیل‌گری بازار سرمایه (ویژه دارندگان مدارک حرفه‌ای CFA) نیز از روز بیست و نهم دی ماه آغاز شده و این آزمون‌ها در تاریخ بیستم اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد.

وی خبر از آن دادکه این دو آزمون به صورت الکترونیکی و فقط در تهران برگزار شده و مختص افرادی است که دارای مدارک حرفه ای CFA هستند، لذا یادآوری می‌شود زمان انتخاب آزمون‌ها به این نکته توجه شود.

بیست و هشتمین دوره آزمون‌های بازار سرمایه روز جمعه بیست و نهم بهمن ماه سال جاری در تهران، مشهد، تبریز، اصفهان و شیراز به طور هم زمان برگزار می شود.علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به اطلاعیه برگزاری آزمون های بازارسرمایه واقع در پایگاه اینترنتی http://reg.seo.ir مراجعه کنند.

 

کد خبر 388562

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =