جزئیات واگذاری ۴۰ جایگاه سوخت دولتی اعلام شد

مزایده ۴۰ جایگاه سوخت دولتی در مجموع به ارزش ۲۶۳ میلیارد تومان ساعت ۱۴ ۲۲ آذرماه جاری برگزار می شود.متقاضیان تا پایان وقت اداری ۲۱ آذر فرصت دارند مدارک مورد نیازرا به سازمان خصوصی سازی ارسال کنند.

از جمله موارد قابل بیان در خصوص خرید این جایگاههای سوخت دولتی این است که امکان تغییر کاربری جایگاههای سوخت وجود ندارد. بعلاوه این که هر جایگاه به صورت جداگانه واگذار می شود.

از سوی دیگر سازمان خصوصی سازی نسبت به واگذاری رسمی زمین جایگاه سوخت، طی عقد صلح حقوق، به نام خریدار اقدام خواهد کرد که هزینه انجام آن به عهده خریدار است.همچنین دریافت سند مشاعی و یا اخذ سند مالکیت رسمی(تفکیکی) به عهده خریدار و به هزینه وی بوده و خریدار مکلف است نیروهای انسانی شاغل در جایگاه را تا پایان مدت قرارداد تامین نیروی انسانی(حداکثر یکسال) حفظ کند.

افزون بر این؛ این 40 جایگاه سوخت دولتی با نرخ سود 14 درصد و فواصل اقساط 6 ماهه واگذار خواهد شد که بخش تعاون در شرایط یکسان در عرضه های مزایده ای سازمان خصوصی سازی اولویت دارند.بر این اساس وثایق و تضامین این مزایده نیز توثیق سهام معادل مانده اقساطی سهام مورد معامله بعلاوه دریافت اسناد تضمینی حداقل معادل 50 درصد مانده بدهی اعلام شده است.

 

کد خبر 388445

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =