صندوق های  جایگاه نخست بازار سرمایه معرفی شد

شرکت مدیریت فناوری بورس برترین صندوق های سرمایه گذاری یک سال گذشته را معرفی کرد.

 براساس این اعلام صندوق‎های سرمایه‎گذاری تحت مدیریت کارگزاری بانک توسعه صادرات بهترین عملکرد را در بین صندوق‌های سرمایه گذاری‌ازآن خود کردند. صندوق سرمایه گذاری توسعه صادرات تحت مدیریت این کارگزاری با کسب بازدهی بیش از77 درصدی در مقابل بازده‎ی 22.79 درصدی شاخص کل در یک سال گذشته بازار،  رتبه اول را در بین صندوق‎های سرمایه‎گذاری در سهام فعال در بورس اوراق بهادار تهران کسب کرد.
این صندوق درحال حاضر دارای سه سرمایه‎گذار حقوقی و بیش از 300 سرمایه‎گذار حقیقی است که امکان سرمایه‎گذاری متقاضیان جدید از طریق شعب کارگزاری  نیزامکان پذیر است. متولی صندوق شرکت سبدگردان کاریزما و حسابرسی آن را موسسه حسابرسی و خدمات مالی فاطر برعهده دارد.
درکنار صندوق سرمایه گذاری توسعه صادرات ،صندوق سرمایه‎گذاری توسعه پست بانک با کسب بازدهی سالانه‌ی 61.6درصدی در مقابل بازده‎ی 22.79 درصدی بازار جایگاه نخست را بین صندوق‎های سرمایه‎گذاری مختلط کسب کرد. این صندوق درحال حاضر چهار سرمایه‎گذار حقوقی و حدود 1300 سرمایه‎گذار حقیقی دارد. متولی صندوق موسسه حسابرسی و خدمات مالی فاطر و حسابرس آن موسسه حسابرسی و خدمات مدیریتی رهبین هستند.

کد خبر 388321

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =