اعلام آمادگی کمیسیون اصل نود مجلس برای رفع مشکلات بورس

دکتر فطانت رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با حضور در مجلس شورای اسلامی با محمد علی پورمختار رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس دیدار و گفت‌وگو کرد.

رییس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی ضمن مهم توصیف کردن نقش و جایگاه بازار سرمایه در اقتصاد ملی بر آمادگی کمیسیون اصل نود مجلس جهت انجام اقدامات حمایتی در راستای رفع مشکلات این بازار تاکید کر.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا) و به نقل از خانه ملت، دکتر محمد فطانت، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با حضور در مجلس شورای اسلامی با محمد علی پورمختار رییس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس دیدار و گفت‌وگو کرد.

رییس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس در این دیدار ضمن مهم توصیف کردن نقش و جایگاه بازار سرمایه در اقتصاد ملی، بر آمادگی کمیسیون اصل نود مجلس جهت انجام اقدامات حمایتی در راستای رفع مشکلات این بازار تاکید کرد.

محمدعلی پورمختار در ادامه استفاده از ظرفیت کمیسیون اصل نود مجلس برای جلب همکاری دستگاه‌ها به منظور رفع مشکلات و ابهامات پیش روی صنایع مهم کشور مورد تاکید قرار داد.

همچنین در ادامه این دیدار "رییس سازمان بورس و اوراق بهادار" ضمن ارائه گزارش مبسوطی از وضعیت بازار سرمایه به تحلیل مهمترین دلایل نوسانات این بازار پرداخت.

دکتر فطانت چالش‌ها و فرصت‌های پیش روی بازارسرمایه را مورد ارزیابی قرارداد و گفت: بررسی و رسیدگی به مشکلات و موانع موجود بر سر راه صنایع برتر بورسی برای حل معضلات، زمینه‌ای مناسب برای بازگشت رونق به بازار سرمایه است.

رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در خاتمه تداوم بهره‌مندی از ظرفیت‌های کمیسیون‌های تخصصی قوه مقننه را در تحکیم و ارتقای هرچه بیشتر بازار سرمایه کشور را حائز اهمیت برشمرد.

کد خبر 387536

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =