خودروسازان، مشتریان قطعی سرخابی‌ها؟

یک سایت خبری در گزارشی، مدعی شد که برنامه خرید دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از سوی دو خودروساز بزرگ کشور یعنی ایران خودرو و سایپا، تقریبا قطعی شده است.

به گزارش ایسنا، عصر ایران نوشت: فقط چند روز دیگر تا واگذاری چهارم سرخابی‌ها باقی مانده و به نظر می‌رسد که فروش و واگذاری این دو تیم به دو خودروساز بزرگ کشور در مراحل نهایی باشد.

 

در حالی که سایپا و ایران‌خودرو هر کدام به اشکالی مختلف خرید سهام سرخابی‌ها را تکذیب کرده‌اند اما به نظر می‌رسد هر دو خودروساز مکلف شده‌اند که در مزایده چهارم شرکت کنند.

 

این اتفاق در شرایطی رخ داده که پیش از این در مورد اجاره برند این دو تیم توسط خودروسازان شایعاتی منتشر شده بود که ایران خودرو در این مورد بیانیه داد و سایپا هم تلویحاً تکذیب کرد اما اخبار منتشرشده نشان می‌دهد که هر دو شرکت مکلف به خرید سرخابی و واگذاری سهمیه خود در لیگ برتر هستند؛ همان‌طور که پیشنهاد انتقال امتیاز سایپا به آمل منتشر شده است.

 

البته پیش از این هم سایپا و ایران خودرو جزو گزینه‌های خرید سرخابی بودند اما از آن جایی که برخی پیشکسوتان تیم‌ها، شرکت‌ها را تهدید کرده بودند، مزایده سوم برگزار شد تا مدیران غیرقابل اعتماد از خرید منصرف شوند. حالا فقط چند روز دیگر تا فروش سرخابی‌ها به سایپا و ایران خودرو باقی مانده است.

کد خبر 387472

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =