نرخ خودرو امروز ۲۰ تیر ۱۴۰۳ + جدول قیمت

امروز چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳ قیمت خودرو یکی از عمیق‌ترین رکودهای خود را تجربه می‌کند.

به گزارش صدای بورس، طوری که تمامی محصولات داخلی و مونتاژی روند نزولی داشته‌اند؛ این کاهش از یک میلیون تومان تا ۵۵ میلیون تومان در بین خودروها به میزان و شدت‌های مختلف نمایان است.

قیمت خودرو در تمامی محصولات روند کاهشی دارد و تمام خودروهای داخلی و مونتاژی با افت قابل توجهی نسبت به روز گذشته معامله می‌شوند. همچنین نرخ دلار به عنوان عامل موثر در بازار خودرو، تاثیر خود را بر نمودار این بازار به صورت کاهشی نمایان کرد.

به نظر می‌رسد بازار خودرو از ابتدای این هفته فرش قرمز خود را برای مسعود پزشکیان پهن کرده و به استقبال شروع فعالیت دولت چهاردهم و سیاست‌های تعدیلی آن رفته است.

بازار خودروهای داخلی صبح امروز با روند نزولی در تمام محصولات کار خود را آغاز کرد. کوییک اتوماتیک یکی از هاچ‌بک‌های اقتصادی سایپاست که نسبت به روز گذشته با کاهش هشت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به قیمت ۵۴۵ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

شاهین G استاندارد جزو معدود محصولات شرکت سایپا به شمار می‌رود که از ابتدای امروز شش میلیون تومان ارزان‌تر شده و با ۷۲۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

سورن پلاس (ESP) از محصولات ایران خودرو، با افت ۱۲ میلیون تومانی به قیمت ۷۳۰ میلیون تومان معامله می‌شود. تارا اتوماتیک V۲ در شمار دیگر محصولات است شرکت با افت ۱۸ میلیون تومانی به قیمت ۹۲۵ میلیون تومان گزارش می‌شود.

نرخ خودرو امروز ۲۰ تیر ۱۴۰۳ + جدول قیمت

منبع:‌ تجارت‌نیوز

کد خبر 499075

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =