سند ارتقای بهره‌وری وزارت جهاد کشاورزی تدوین و ابلاغ شد

طی همکاری فشرده سازمان اداری و استخدامی کشور با وزارت جهاد کشاورزی، سند ارتقای بهره‌وری زیرمجموعه‌های این وزارتخانه تدوین و ابلاغ شد.

به گزارش صدای بورس، میرسامان پیشوایی، رئیس سازمان ملی بهره‌وری ایران و نماینده سازمان اداری استخدامی کشور در شورای راهبری توسعه مدیریت وزارت جهاد کشاورزی گفت: یکی از موضوعات اساسی و کلیدی پیشرفت وزارت جهاد کشاورزی ارتقا بهره‌وری است.

وی افزود: تأمین امنیت غذایی و حتی ارتقای آن به اقتدار غذایی از برنامه‌های اساسی وزارت جهاد کشاورزی است که مجموعه دولت نیز از این برنامه‌ها حمایت می‌کند.

رئیس سازمان ملی بهره‌وری تاکید کرد: اگر بتوانیم گام‌های مؤثر و مفیدی در رسیدن به افزایش بهره‌وری برای تولید محصولات استراتژیک گندم و برنج برداریم، علاوه بر تأمین نیازهای داخلی، از آن می‌توان به عنوان مؤلفه اقتدار جمهوری اسلامی در دنیا استفاده برد.

وی افزود: با اقداماتی که در وزارت جهاد کشاورزی انجام دادیم، سند ارتقای بهره‌وری وزارتخانه تهیه و ابلاغ شد که امیدواریم در سال جاری بتوانیم به بخش مهمی از این سند جامع عمل بپوشانیم.

نماینده سازمان اداری استخدامی کشور در وزارت جهاد کشاورزی گفت: با توجه به گستردگی فعالیت بخش کشاورزی و تأثیر فراوان آن در تأمین امنیت غذایی، افزایش بهره‌وری در مجموعه‌های زیرمجموعه وزارت جهاد کشاورزی سبب ارتقای سطح رشد اقتصادی کشور هم خواهد شد.

منبع:مهر

کد خبر 495749

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =