بورس در تله دولتمردان

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،گفت: مسئولان دولتی باید به تعهدات خود در قبال بورس عمل و از صدور دستور خلق الساعه پرهیز کنند تا بورس بتواند در قوانین تعریفی خود حرکت کند.

شهباز حسن پور بیگلری ،در گفت و گو با «صدای بورس» در رابطه با ریزش های متعدد بورس و راهکارهای مرتبط با آن گفت: امیدوارم با شناختی که از مدیران بورسی وجود دارد، اقدامات سریع را در دستور کار خود قرار دهندو تیم اقتصادی دولت و تمامی سازمان ها و ارگان ها به تعهدات خود در قبال بورس عمل کنند.

وی ادامه داد: باید توجه داشت بازار سرمایه متعلق به تمامی احاد مردم است و امید می‌رود تا شاهد روزهای بهتری در این بازار بود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس به عوامل بازگشت اعتماد به بازار سرمایه اشاره کرد و افزود: دولت باید به تعهدات خود در قبال بورس عمل کند. همچنین بانک مرکزی، صندوق توسعه ملی و ریاست جمهوری می‌بایست در یک سو و هرچه سریع تر دراین‌گونه مسائل ورود و شرایط کنونی را کنترل کنند تا بورس بتواند از این شرایط بحرانی عبور کند .انتظار می‌رود این مشکلات در اولین فرصت و سریع از سوی مدیران سازمان بورس و اوراق بهادار رفع شود.

نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی رفع مشکلات قیمت گذاری های دستوری را مرتبط با تصمیم دولت مردان دانست و گفت: مسئولان دولتی باید به تعهدات خود در قبال بورس عمل و از صدور دستورات خلق الساعه پرهیز کنند تا بورس بتواند در قوانین تعریفی خود حرکت کند.

کد خبر 495682

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =