جلسه کمیته تخصصی مولدسازی دارایی های دولت برگزار شد

سی و ششمین جلسه کمیته تخصصی مولدسازی دارایی های دولت با حضور اعضای این کمیته و به ریاست وزیر اقتصاد برگزار شد.

به گزارش صدای بورس،بررسی موارد شمول احکام محدود کننده دستور کار امروز کمیته تخصصی مولدسازی، مداخله کارکنان دولت در معاملات ناشی از مولد سازی، تصویب قیمت چهار ملک متعلق به سازمان میراث فرهنگی در استان قزوین، بررسی مازاد بودن تعداد ۳ فقره ملک با بهره برداری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی واقع در استان های خوزستان و خراسان جنوبی و بررسی مازاد بودن یک ملک متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی واقع در استان آذربایجان شرقی بود.

همچنین بررسی مازاد بودن ۲ فقره ملک متعلق به سازمان زندان ها و ۴ فقره ملک منعلق به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی واقع در استان آذربایجان شرقی از دیگر مورادی بود که در جلسه این کمیته مطرح و در خصوص آنها تصمیم گیری شد.

منبع:ایرنا

کد خبر 493019

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

 • هشدار رئیس انجمن قطعه‌سازان نسبت به « چینی‌زده شدن» صنعت خودرو

  هشدار رئیس انجمن قطعه‌سازان نسبت به « چینی‌زده شدن» صنعت خودرو

  رئیس انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه‌سازی کشور، ضمن تاکید بر توسعه و گسترش خودروهای چینی با افزایش فعالیت خودروسازان چینی و تداوم واردات، نسبت به «چینی‌زده شدن» صنعت خودرو هشدار داده و گفت قطعا این اتفاق، بزرگترین آسیب را به عنوان صنعت قطعه‌سازی داخلی می‌زند.

 • سیگنال مهم خاندوزی به بازار ارز

  سیگنال مهم خاندوزی به بازار ارز

  وزیر اقتصاد گفت:سه عامل نرخ رشد نقدینگی، تراز تجاری و نرخ رشد اقتصادی از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر نرخ ارز است که امارها حاکی از وضعیت مناسب این عوامل بنیادی طی سال گذشته است.

 • مهلت ۱۰ روزه برای تعیین سازوکارهای عملیاتی مشارکت مردم در تولید

  مهلت ۱۰ روزه برای تعیین سازوکارهای عملیاتی مشارکت مردم در تولید

  رئیس جمهور با بیان اینکه جهش تولید در کشور به ایجاد نشاط اجتماعی، خلق ثروت و رفع آسیب‌های اجتماعی منجر خواهد شد، اظهار داشت: بدون تردید با کار جهادی از سوی دولت و حلقه‌های میانی عرصه‌ تولید و اقتصاد مردمی و همچنین اتکای به ظرفیت‌های مردمی خواهیم توانست شعار سال را محقق و جهش تولید را به حد قابل قبولی برسانیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =