قیمت طلا و سکه امروز ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

قیمت طلا و سکه امروز با کاهش قیمت دلار همراه شد و در تمام قطعات و وزن‌ها با روند نزولی بازگشایی شد. روند افت حباب از روند کاهشی قیمت سکه پیشی گرفت.

به گزارش صدای بورس،قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۱۳ اسفند با روند کاهشی قیمت دلار همراه شد. هر چند کاهش قیمت‌ها در روز جاری منجر به تغییر کانال سکه نشد، اما در تمام قطعات و وزن‌ها روند نزولی را به همراه داشت. امروز تلرانس کاهش قیمت سکه در محدوده ۱۰ تا ۱۵۰ هزار تومانی است اما افت حباب سکه از ۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان نوسان دارد.

گفتنی است امروز بازارهای جهانی در تعطیلات پایانی هفته قرار دارند و انس جهانی روی رقم ۲۰۸۲ دلاری ثابت است.

Screenshot 2024-03-03 at 12.28.29 PM

سکه امامی کمترین کاهش قیمت را دارد

سکه امامی امروز یکشنبه ۱۳ اسفند با کاهش ۱۰ هزار تومانی با قیمت ۳۴ میلیون و ۵۰۴ هزار تومانی در حال معامله است. سکه‌ بهار افت ۱۰۵ هزار تومانی دارد و روی قیمت ۳۲ میلیون و ۴۱۵ هزار تومانی ایستاده است.

گفتنی است امروز نیم‌سکه و ربع سکه هر یک با کاهش ۱۰۰ هزار تومانی به ترتیب با قیمت ۱۹ میلیون و ۱۵۰ هزار تومانی و ۱۲ میلیون و ۱۵۰ هزار تومانی در حال معامله هستند. سکه گرمی با کاهش ۵۰ هزار تومانی با رقم ۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان معامله می‌شود.

قیمت طلا در لحظه نگارش این گزارش کاهشی است. هر مثقال طلای ۱۸ عیار کاهش ۴۸ هزار تومانی دارد و با رقم ۱۲ میلیون و ۹۰۳ هزار تومانی در حال معامله است. هر گرم طلای ۱۸ عیار با افت ۱۴ هزار و ۱۰۰ تومانی روی رقم دو میلیون و ۹۷۶ هزار تومانی ایستاده است. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم دو میلیون و ۹۳۶ هزار تومانی در حال معامله است.

حباب سکه روز یکشنبه با روند قیمت در توازن قرار داشت. حباب سکه‌ امامی ۵۵ هزار تومان، سکه بهار ۱۵۱ هزار تومان، نیم‌سکه ۱۸۳ هزار تومان، ربع سکه ۱۶۷ هزار تومان و سکه گرمی ۵۸ هزار تومان کاهش دارد.

منبع: تجارت نیوز

کد خبر 491119

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =