«فن افزار»  ۱۱۰ تومان سود تقسیم کرد

در مجمع عمومی عادی سالانه شرکت «توسعه فن‌افزار توسن» با نماد «فن‌افزار» ۱۱۰۰ ریال معادل ۱۱۰ تومان سود به ازای هر سهم تقسیم شد.

به گزارش «صدای بورس»، درمجمع عمومی عادی سالانه «توسعه فن‌افزار توسن»، گزارش عملکرد هیئت‌مدیره و گزارش حسابرس و بازرس قانونی درخصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۳۰ آذرماه ۱۴۰۲ به سهامداران ارائه شد و صورت‌های مالی حسابرسی‌شده این سال به تصویب مجمع رسید.

براساس این گزارش،انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیرالانتشار، تصمیم در خصوص تقسیم سود سهام و تعیین پاداش هیئت‌مدیره، از جمله اقدامات دیگر این جلسه بود. مجمع در ادامه به تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت‌مدیره، انتخاب اعضای جدید هیئت‌مدیره و سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالانه بود، پرداخت. بر اساس تصمیم هیئت‌رئیسه، سود تقسیمی به ازای هر سهم، معادل یک هزار و ۱۰۰ ریال تعیین شد.

مجمع عمومی عادی سالانه توسن‌تکنو در حالی برگزار شد که این شرکت در سال ۱۴۰۲، موفق به دریافت گواهی دانش‌بنیان در زمینه تولید راهکارهای پرداخت الکترونیک شد و بدین‌ترتیب اولین کارت‌خوان اندرویدی دانش‌بنیان کشور با نام TECHNO M500 را به بازار عرضه کرد. از دیگر دستاوردهای توسن‌تکنو می‌توان به انعقاد بزرگترین قرارداد فروش پایانه‌های پرداخت الکترونیک مبتنی بر اندروید کشور، صادرات کارت‌خوان به بازار خاورمیانه و محقق‌کردن درآمد ۲ هزار و ۱۲۰ میلیارد تومانی در سال مالی ۱۴۰۲ که نشان از رشد ۵۶ درصدی نسبت به سال گذشته و رشد نزدیک به ۲۵ درصدی نسبت به بودجه داشته، اشاره کرد.

درباره شرکت توسن‌تکنو

شرکت سهامی عام «توسعه فن‌افزار توسن» با نشان تجاری «توسن‌تکنو» و نماد «فن‌افزار» در فرابورس، در حوزه‌هایی نظیر راهکارهای پرداخت الکترونیک هوشمند، راهکارهای بانکداری دیجیتال و تحول شعبه، راهکارهای جامع و یکپارچه فروشگاهی شاپ، شبکه امن و مستقل ماشین‌های بانکی مانی‌تک، خدمات نگهداری و تعمیرات پوینت و راهکارهای هوش مصنوعی آرتین ارائه خدمات می‌کند. این شرکت به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده دانش‌بنیان پایانه‌های پرداخت الکترونیک و ماشین‌های بانکی کشور، تجربه همکاری با بیش از ۱۶ بانک و ۲۰ شرکت ارائه‌دهنده خدمات پرداخت الکترونیک کشور را در کارنامه خود دارد.

کد خبر 490405

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =