برگزاری دومین مجمع شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت

مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس گفت: مجمع شرکت سرمایه‌گذاری استان زنجان هم مشابه خراسان شمالی و بر اساس مصوبه شورای عالی بورس برگزار خواهد شد.

به گزارش صدای بورس،ولی الله جعفری، مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: مجمع شرکت سرمایه‌گذاری استان زنجان هم مشابه استان خراسان شمالی و بر اساس مصوبه شورای عالی بورس به امید خدا فردا سوم اسفند ماه برگزار خواهد شد؛ پس از برگزاری مجامع شرکت سرمایه‌گذاری استان زنجان مصوبات آن بر سامانه کدال منتشر خواهد شد.

او در پاسخ به این پرسش که استان بعدی که مجامع سهام عدالت برای آن برگزار خواهد شد مشخص شده است؟ می‌گوید: به صورت آزمایشی دو استان خراسان شمالی و زنجان را برنامه برگزاری مجامع داشتیم که خراسان شمالی برگزار شد و زنجان هم فردا بناست برگزار شود بعد از آن مجدد برای برگزاری مجامع سایر استان‌ها برنامه ریزی می‌کنیم. فعلا برنامه ریزی ما برای برگزاری مجامع از بعد از ماه مبارک رمضان است. استان‌های گیلان و خراسان جنوبی از جمله استان‌هایی هستند که اعلام آمادگی برای برگزاری مجامع کرده‌اند.

گفتنی است، پیش از این هم حمیدرضا دانش کاظمی عضو شورای عالی بورس به باشگاه خبرنگاران جوان گفته بود: طبق مصوبه شورای عالی بورس باید تا ابتدای شهریور سال ۱۴۰۳ کل مجامع شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت برگزار شود.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

کد خبر 490399

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =