کارخانه پیشگامان دنا تعیین تکلیف می‌شود

سفر آیت الله رئیسی به کهگیلویه و بویراحمد رسید. این سفرها که با رویکرد بررسی مستقیم معضلات و تسریع در حل معضلات محقق می‌شود به یقین ضمن برآورده سازی مطالبات مردمی از کار شرکت پیشگامان دنای یاسوج و کارخانه تولید آرد، نشاسته و گلوکز نیز گره خواهد گشود.

به گزارش صدای بورس به نقل از روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر؛ دولت سیزدهم به مقصد استان کهگیلویه و بویراحمد رسید و آیت الله رئیسی پس از بررسی وضعیت کارخانه پیشگامان دنای یاسوج، وابسته به سازمان اقتصادی کوثر برای گره گشایی از روند فعالیت های تولیدی و ارزش آفرینی این بنگاه اقتصادی دستورات مهمی را دایر بر احیا یا واگذاری این کارخانه در کمتر از دو ماه صادر کرد.

سازمان اقتصادی کوثر در مسیر عمل به فرامین مقام معظم رهبری و دولت به سه الزام پر اهمیت زمینه سازی برای رشد اشتغال، مولدسازی ظرفیت های راکد و عدم رقابت با بخش خصوصی از دستور ریاست جمهوری تبعیت می‌کند و در کمتر از دو ماه در این زمینه اقدامات لازم انجام و گزارش آن به ریاست جمهور و مردم استان تقدیم خواهد شد.

این گزارش خاطرنشان می‌سازد؛ مسئولان سازمان اقتصادی کوثر که همواره بر محور ماموریت توسعه رفاه و معیشت جامعه معزز ایثارگری به فعالیت های خود جهت می‌بخشیده، در ماه های اخیر با دغدغه‌ مولدسازی ظرفیت های راکد این کارخانه و معالجه‌ی برخی آسیب‌ها به این استان سفر کرده و با مسئولین این استان بر همیاری و هماهنگی در رفع معضلات این کارخانه تاکید ورزیده است.

کد خبر 475548

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =