سنجش اطلاعات داوطلبان در سامانه جمع‌سپاری / بانک سوالات آزمون گواهینامه حرفه‌ای غنی‌تر می‌شود

افرادی که برای تصدی برخی پست‌ها نیاز به گواهینامه حرفه‌ای دارند با مراجعه به سامانه جمع‌سپاری می‌توانند سطح اطلاعات خود را محک بزنند.

به گزارش صدای بورس؛ مدیر آموزش شرکت اطلاع‌رسانی و آموزش بورس، با تاکید براینکه پروژه جمع‌سپاری از سه ماه گذشته در شرکت اطلاع‌رسانی بورس آغاز شده است، گفت: دراین پروژه سوالات جدید جایگزین سوالات تکراری می‌شود و در فازهای بعدی که اطلاع‌رسانی خواهد شد هم متقاضیان وهم اساتید دانشگاه میتوانند در فضای مشابه آزمون قرار بگیرند و با شبیه‌سازی آزمون‌های آزمایشی با سهولت بیشتری در آزمون‌ها شرکت کنند.

احسان عامری، متقاضیان شرکت در آزمون گواهینامه حرفه‌ای را جزو گروه‌های هدف راه‌اندازی سامانه جمع‌سپاری ذکر کرد و گفت: افرادی که برای تصدی برخی پست‌ها نیاز به گواهینامه حرفه‌ای دارند با مراجعه به این سامانه میتوانند ضمن آشنایی با نمونه سئوالات و علامت‌گذاری آنها خود را مورد ارزیابی وسنجش قرار دهند.

او اضافه کرد: همچنین با راه‌اندازی سامانه جمع‌سپاری متقاضیان شرکت در آزمون‌ گواهینامه حرفه‌ای میتوانند نسبت به طراحی سئوالات جدید و سرفصل‌های گواهینامه حرفه‌ای اقدام کنند.

عامری دعوت از اساتید دانشگاهی و خبرگان بازار سرمایه برای همکاری و مشارکت در سامانه را برنامه دیگر این شرکت برشمرد وافزود: جمعی از اساتید دانشگاه به عنوان تیم علمی دراین پروژه با شرکت اطلاع‌رسانی و آموزش بورس همکاری خواهند داشت و سوالات جدید را برای غنیسازی بانک سوالات در سرفصل مصوب سازمان بورس طراحی می‌کنند.

کد خبر 473219

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =