زمان ثبت‌نام ۲ محصول سایپا برای بار دوم تغییر کرد

مطابق اطلاع‌رسانی شرکت سایپا قرار بود روز گذشته سه‌شنبه ۴ بهمن ماه رأس ساعت ۱۴ فروش فوری دو محصول این شرکت آغاز شود اما به ساعت ۱۸ موکول می‌کند که این زمان نیز مجددا تغییر کرد.

به گزارش صدای بورس، مطابق اطلاع‌رسانی شرکت سایپا قرار بود روز گذشته سه‌شنبه ۴ بهمن ماه رأس ساعت ۱۴ فروش فوری دو محصول این شرکت آغاز شود، اما از همان ساعات نخست آغاز اجرای این طرح ثبت‌نام برای متقاضیان با مشکلات زیادی همراه شد به‌نحوی که سایت فروش باز نمی‌شد و مدام اخطارهای مختلفی را به متقاضیان اعلام می‌کرد.

تشدید این مشکلات و ایرادات سایت باعث شد شرکت سایپا در اطلاعیه‌ای اعلام کند فروش فوری این دو محصول را به ساعت ۱۸ موکول می‌کند، اما متأسفانه از ساعت ۱۸ نیز خبری از اصلاح ایرادات سایت نشد و مردم همچنان برای ثبت‌نام و شرکت در این طرح فروش سرگردان بودند.

در همین ارتباط شرکت سایپا برای دومین بار ساعت فروش فوری محصولات را تغییر داد و اعلام کرد فردا ۵ بهمن ماه این طرح آغاز خواهد شد.

به نقل از تسنیم در زمان حاضر هنوز ایرادات سایت فروش برطرف نشده است و شرکت سایپا مجبور شده است در قالب اطلاعیه سوم ضمن عذرخواهی از مشتریان به‌دلیل عدم اجرای به‌موقع طرح فروش فوق‌العاده اعلام کند به‌دلیل بهبود برخی موارد سیستمی در سامانه فروش محصولات سایپا این سامانه برای ساعاتی از دسترس خارج شده است،
بدیهی است به‌محض برطرف شدن مشکل مراتب از طریق بخشنامه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

کد خبر 466267

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =