دلار سقف تاریخی خود را شکست

امروز دلار آزاد نخستین معاملات خود را بالای ۴۴ تومان هزار آغاز کرد و سقف تاریخی خود را که ۴۳ هزار و ۹۵۰ تومان بود، شکست.

صدای بورس ـ زهرا رشوند؛ براساس وبگاه بانک مرکزی، قیمت یورو صرافی ملی ۴۲ هزار و ۹۲۵ تومان و قیمت دلار ۳۹ هزار و ۹۲۲ تومان اعلام شده است. امروز همچنین در آغاز به کار فعالیت بازار توافقی ارز، دلار آمریکا با نرخ ۳۹ هزار تومان و با حجم ۵۱ هزار معامله شد. دلار آزاد نیز نخستین معاملات امروز خود را بالای ۴۴ تومان هزار آغاز کرد و سقف تاریخی خود را که ۴۳ هزار و ۹۵۰ تومان بود، شکست.

بر اساس این گزارش، در بین کامودیتی‌ها، بهای نفت برنت با ۹۷ سنت افزایش نسبت به روز چهارشنبه گذشته، به ۸۷ دلار و ۶۶ سنت در هر بشکه رسید. اونس نیز با ۱۴ دلار و ۴۵ سنت افزایش، به ۱۹۲۶ دلار و ۲۲ سنت رسید.

بر اساس بررسی‌های به عمل آمده از بازار سکه و طلا در ابتدای هفته جاری، سکه امامی امروز با افزایش یک میلیون و ۱۹۳ هزار تومانی نسبت به چهارشنبه هفته پیش، خود را به مرز ۲۴ میلیون تومان نزدیک کرد و با رقم ۲۳ میلیون و ۹۴۵ هزار تومان مورد معامله قرار گرفت. ربع سکه هم با ۹۵۰ هزار تومان افزایش، به رقم ۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسید.

طلای ۱۸ عیار هم امروز با حدود ۴۵ هزار و ۳۰۰ تومان افزایش نسبت به چهارشنبه گذشته، به ۲ میلیون و ۶۱ هزار و ۹۰۰ تومان رسید.

کد خبر 466005

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =